Haylou GT 1 Pro oyun modu açılmıyor

Fabrika ayarlarına donduremiyorum nasıl yapıyoruz (videosunu izledim ama olmadı ) ve kılavuzda oyun modu hakkında bir şey yok

Sağ kulaklığa(R) art arda 3 kere basarsanız oyun modu açılır.
Fabrika ayarlarına döndürmek için ise sırasıyla
1-)Kulaklıkları kutusundan çıkarın
2-)Kulaklıklara 4.5saniye basılı tutun dokunarak kapatın(saniye boyunca kırmızı yanacak)
3-)Kulaklıklar kapandıktan sonra ikisine yaklaşık 15 saniye boyunca basılı tutun(LED kırmızı ve 3 defa beyaz yanacaktır)
4-)Kutuya geri koyun
5-)Telefonunuzun Bluetooth'unu açarak kulaklığı kaldırın
Kılavuzunda yazanları çevirmeye çalıştım. Bunlara uyarak fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz ancak önce üstte belirttiğim gibi sağ kulaklığa 3 kere basmayı deneyin zaten ses duyacaksınız

Sağ kulaklığa(R) art arda 3 kere basarsanız oyun modu açılır.
Fabrika ayarlarına döndürmek için ise sırasıyla
1-)Kulaklıkları kutusundan çıkarın
2-)Kulaklıklara 4.5saniye basılı tutun dokunarak kapatın(saniye boyunca kırmızı yanacak)
3-)Kulaklıklar kapandıktan sonra ikisine yaklaşık 15 saniye boyunca basılı tutun(LED kırmızı ve 3 defa beyaz yanacaktır)
4-)Kutuya geri koyun
5-)Telefonunuzun Bluetooth'unu açarak kulaklığı kaldırın
Kılavuzunda yazanları çevirmeye çalıştım. Bunlara uyarak fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz ancak önce üstte belirttiğim gibi sağ kulaklığa 3 kere basmayı deneyin zaten ses duyacaksınız
Format esnasında beyaz yan son yan son yapıyor ama kırmızı yanmıyor ve ben ne kadar tutarsan o kadar devam ediyor oldumu bilmiyorum . Sağ kulağa 3 kere tıklayınca da tok bir ses geliyor ama kılavuzda sahada 3 kere tıklayınca sılada 3 kere tıklayınca asistan açılır diyor

Format esnasında beyaz yan son yan son yapıyor ama kırmızı yanmıyor ve ben ne kadar tutarsan o kadar devam ediyor oldumu bilmiyorum. Sağ kulağa 3 kere tıklayınca da tok bir ses geliyor ama kılavuzda sahada 3 kere tıklayınca sıla da 3 kere tıklayınca asistan açılır diyor

Duyduğunuz ses büyük olasılıkla oyun modunun açıldığının sesidir sol kulaklığa 3 kere basarsanız asistan açılır

Duyduğunuz ses büyük olasılıkla oyun modunun açıldığının sesidir sol kulaklığa 3 kere basarsanız asistan aç
Duyduğunuz ses büyük olasılıkla oyun modunun açıldığının sesidir sol kulaklığa 3 kere basarsanız asistan açılır.

Pardon daha yeni attığımı yanlışlıkla attım. Dediğinizi yaptım ama ses kayması yine 1 sn ilgilendiğiniz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı