Haylou GT 1 Pro vs QCY T13

farukeren35

Hectopat
Merhaba. Kendi bütçeme göre Bluetooth silikonlu kulak içi kulaklıklara baktım ve Haylou GT 1 Pro ve QCY T13'ü buldum. Kullanan var mı sizce hangisini almalıyım? Hangisi ses kalitesi olarak daha iyi?

Not: Ağırlıklı olarak müzik dinliyorum. (rock-metal)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende Haylou GT 1 Plus var ve kalite olarak çok iyi. Ama ses seviyesi sizi tatmin etmeyebilir. Ben şahsen ses düzeyinden çok kalitesine önem veririm. QCY T5 kullanmıştım ses seviyesi daha iyidi.

Edit: Biliyorum farklı ürünler yorum yaptım.

Hocam bende Haylou GT 1 Plus var ve kalite olarak çok iyi. Ama ses seviyesi sizi tatmin etmeyebilir. Ben şahsen ses düzeyinden çok kalitesine önem veririm. QCY T5 kullanmıştım ses seviyesi daha iyidi.

Edit: Biliyorum farklı ürünler yorum yaptım.
Bence de ses seviyesinden ziyade kalitesi daha önemli. Bu yüzden qcy t5 daha mı iyi?

Merhaba. Kendi bütçeme göre Bluetooth silikonlu kulak içi kulaklıklara baktım ve Haylou GT 1 Pro ve QCY T13'ü buldum. Kullanan var mı sizce hangisini almalıyım? Hangisi ses kalitesi olarak daha iyi?

Not: Ağırlıklı olarak müzik dinliyorum. (rock-metal)
Hocam bende T13 var memnunum sorunuz varsa sorabilirsiniz.

QCY T13 kullanıyorum, yaklaşık 6 aydır bir sıkıntı yaşamadım. Ses kalitesi ve kulakta duruşu gayet güzel. Hiç düşecek gibi hissetmedim, öneririm.

Bence de ses seviyesinden ziyade kalitesi daha önemli. Bu yüzden QCY T5 daha mı iyi?

Bakın siz QCY T13 demişsiniz ben T5 ile örnek verdim T13 belki daha kötü emin olun gram fikrim yok o konuda. Sanırım dediğimi yanlış anladınız. GT 1 Plus'ın ses kalitesi çok daha üst seviyede. T5'in ise ses seviyesi daha yüksek. GT 1 Pro veya T13'ü denemedim bilmiyorum ama bu sizin vereceğiniz karar. Metal, rock dinleyen biri yüksek dinlemek ister diye düşünüyorum. Ben çoğunlukla o tarz dinlemem ama gün içinde mutlaka dinlerim ve sesin yüksek olmasını isterdim. Bu sizin vereceğiniz bir karar. GT 1 Plus'ın ses kalitesi daha iyi. T3'ün ise ses seviyesi. Bu iki kulaklığı denediğim için onlar üzerinde yorum yapıyorum.

Hocam konudan bağımsız ama yakın zamanda bende kulaklık arayışında idim şu cihazı aldım ve gayet memnunum bir göz gezdirebilirsin.

Ugreen hitune T1.
Ben bir indirimle beraber 309₺ ye 1 ay önce aldım.

Geri
Yukarı