Haylou GT 1 şarj kablosu nereden bulunur?

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Kolay gelsin.
Haylou GT 1 kulaklığın şarjını kaybettim. Nasıl bulabilirim? Ayni girişe sahip USB kablo alsam uyar mı?

IMG20221129122333.jpg

Bu giriş türünün adı nedir?

Hocam girişin adı Micro USB, en basitinden Bim Şok gibi marketlerde bile var. Daha kaliteli bir tane almak daha iyi olacaktır. Bir de kullanma kılavuzu, ürün kutusu veya şarj kutusundan kontrol edip adaptör giriş çıkış değerlerine uygun bir şarj başlığı kullanmanızı tavsiye ederim.

Hocam girişin adı Micro USB, en basitinden Bim Şok gibi marketlerde bile var. Daha kaliteli bir tane almak daha iyi olacaktır. Bir de kullanma kılavuzu, ürün kutusu veya şarj kutusundan adaptör giriş çıkış değerlerine uygun bir şarj başlığı kullanmanızı tavsiye ederim.

Bu uyacaktır o zaman değil mi?

Evet hocam bu model uyumlu olacaktır.
Hocam ilk mesajımı çözüldü olarak rapor ederseniz çok sevinirim.

Onlar genelde çok çabuk bozuluyor, bu ürünün yorumları fena değil gibi.

Kullanıma bağlı da değişebiliyor zamanında telefoncudan aldığım 10TL'lik Syrox marka Micro USB (1mt ) kabloyu halen daha kullanıyorum.

Kullanıma bağlı da değişebiliyor zamanında telefoncudan aldığım 10TL'lik Syrox marka Micro USB (1mt ) kabloyu halen daha kullanıyorum.
Elbette öyle ama teknoloji biraz da şans işi, Bim'den 3-4 defa almıştım her seferinde birkaç güne bozuldu. Her ne kadar kulaklık şarj olurken sabit de dursa (ister istemez telefon şarjda kullanılıyor çünkü) bir tık kaliteli bir şey almak faydalı olabilir. Kaldı ki arkadaşın attığı linkteki ürünle zincir marketlerdekilerin fiyatları da aynı gibi. Kargo ücreti yoksa daha mantıklı geldi bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı