Haylou GT1 Çalışmıyor

barisberkant

Hectopat
Yer
Alanya
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Merhaba arkadaşlar, 1 ay önce haylou GT1 cihazını aldım. Bu güne kadar sorunsuz kullanıyordum. Fakat bugün sol kulaklık pembe ışık yanıyor (red+white light), sağ ise hiçbir şekilde ışık yanmıyor. Kutusuna takıyorum sağ hiçbir şekilde ışık yanmıyor. Defalarca reset attım ama hiçbir sonuç alamadım.
Sorun çözüldü. Kutuda kulaklığın pimleri temas etmiyormuş.

Son düzenleme:
Sorunu çözdüm, kulaklıkların altlarındaki şarj pinleri tam temas etimiyordu o şekilde hallettim.
Haylou gt1 den memnunmusun almayı düşünüyorumda
Gayet memnumum, daha önce JBL T210, Samsung AKG Y100 gibi kulaklıklar kullandım, tek sorunu tizleri o kadar da iyi değil, baslı müziklerde cidden başarılı. Kulaklarımı hiç rahatsız etmiyor JBL kullanırken bir süre sonra kulaklarımı ağrıtıyordu, bu kulaklıkta hiçbir sorun yaşamadım hatta kulağımda olduğunu bile unutuyorum. Sarjıda cidden iyi gidiyor.

Sorunu çözdüm, kulaklıkların altlarındaki şarj pinleri tam temas etimiyordu o şekilde hallettim.

Gayet memnumum, daha önce JBL T210, Samsung AKG Y100 gibi kulaklıklar kullandım, tek sorunu tizleri o kadar da iyi değil, baslı müziklerde cidden başarılı. Kulaklarımı hiç rahatsız etmiyor JBL kullanırken bir süre sonra kulaklarımı ağrıtıyordu, bu kulaklıkta hiçbir sorun yaşamadım hatta kulağımda olduğunu bile unutuyorum. Sarjıda cidden iyi gidiyor.

Merhaba sorunu nasıl çözdünüz acaba? Kulaklığı dün aldım. Bugün teki bozuldu. Sol kulaklıkta pembe bir ışık var ve ses gelmiyor. Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim .

Merhabalar baya geç oldu fakat Pembe ışık sorunu için her iki kulaklığıda açıp tuşlarına (parmak izi yerlerine) yaklaşık 15 sn basılı tuttluktan sonra 1 kere kapanıp açılacak ardından tarama moduna geçerek birbirleiyle eşleşeceklerdir. Böylece sorun çözülecektir.
Kendi sorunuma gelince bende sağ taraf şarj olmuyordu nedeni şarj kutusundaki pinler yerine tam temas etmiyorlardı. kulaklıktaki temas noktları birazcık içeriye girmişlerdi. Açmaya çalıştım bir hayli zorladım fakat yapamadım. Bende ince lehim ile oralara birer nokta lehim bıraktım ve şarj oldular. Yalnız dikkat etmeniz gereken nokta havya ile aranız pek iyi değilse bir kağıt üzerine birer damla lehim eritin ardından ince bir iğne yardımıyla kulaklığın şarj pinlerine sıkıştırınız.

Merhabalar baya geç oldu fakat Pembe ışık sorunu için her iki kulaklığıda açıp tuşlarına (parmak izi yerlerine) yaklaşık 15 sn basılı tuttluktan sonra 1 kere kapanıp açılacak ardından tarama moduna geçerek birbirleiyle eşleşeceklerdir. Böylece sorun çözülecektir.
Kendi sorunuma gelince bende sağ taraf şarj olmuyordu nedeni şarj kutusundaki pinler yerine tam temas etmiyorlardı. kulaklıktaki temas noktları birazcık içeriye girmişlerdi. Açmaya çalıştım bir hayli zorladım fakat yapamadım. Bende ince lehim ile oralara birer nokta lehim bıraktım ve şarj oldular. Yalnız dikkat etmeniz gereken nokta havya ile aranız pek iyi değilse bir kağıt üzerine birer damla lehim eritin ardından ince bir iğne yardımıyla kulaklığın şarj pinlerine sıkıştırınız.
Kanka, teknik terimlerden çok anlamıyorum ama aynı sorun bende de var. Nasıl yapacağım acaba?

PEMBE IŞIK PROBLEMİ YAŞAYANLAR İÇİN

Düzeltmek için kulaklıklarınızı fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekir.
Kulaklıklarınızı kılıftan alın (kapalıydılar ve yeni açılmışlardı)
3 saniye dokunarak kapatın (kırmızı LED)
İkisine de 20 saniye boyunca dokunun
Yaklaşık 15 saniyede ve ardından 20 saniyede kırmızı ve beyaz yanıp sönmelidirler ( iki kez yanıp söndüğünden emin olun !)
Kulaklıklarınızı kılıfına geri koyun Kulaklıklarınızı telefonunuzun Bluetooth ayarlarından silin
Kulaklıkları kılıfından çıkarın, stereo modda eşleşmelerini bekleyin
Haylou-GT1_R cihazına bağlanın

Knk bendede 2 kere aynı poroblem oldu bir keresinde kendi kendine oldu. Tam garantiye gönderecekken baktım çalışıyor. Sonra tekrar oldu(bir ay sonra felan) eşleşmeyi sonlandırdım. Sol kulaklığı 15 saniye basılı tutarak kapatım sağ kulaklıkla beraber şarj kurusuna koydum ikisi birlikte şarj almaya başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı