Haylou GT1 Pro alınır mı?

yuvu

Femtopat
Bende Xiaomi Redmi Airdots Basic S var ama memnun değilim. Müzik dinlemiyorken rahatlıkla duyulabilen bir cızırtı var. Sanki kulaklığın içinde mini bir süpürge varmış gibi.
Haylou GT1 Pro böyle bir sorun içermiyorsa almayı planlıyorum. Çalma ömrü vs. yazana göre zaten daha iyi ama cızırtı çok sıkıyor beni.

Dipnot: 4.1 Bluetooth sürümüne sahip android cihazım var. (Cızırtı bundan kaynaklı mı bilmiyorum ama yazdım yine de.)

WoLeRm

Hectopat
Makaleler
6
Yer
YiğitYVZ ve techno3030 ile oralet içiyor
Bende Xiaomi Redmi Airdots Basic s var ama memnun değilim. Müzik dinlemiyorken rahatlıkla duyulabilen bir cızırtı var. Sanki kulaklığın içinde mini bir süpürge varmış gibi.
Haylou GT1 Pro böyle bir sorun içermiyorsa almayı planlıyorum. Çalma ömrü vs. yazana göre zaten daha iyi ama cızırtı çok sıkıyor beni.

Dipnot: 4.1 Bluetooth sürümüne sahip Android cihazım var. (Cızırtı bundan kaynaklı mı bilmiyorum ama yazdım yine de.)

Alınabilir bir model.
@techno3030.

Samotne Ciasteczka

Yottapat!
Makaleler
5
Yer
Logitech fabrikasında İsviçre havası soluyor...
Airdots hakkında cızırtı problemi bol zaten, BT 4.1 ile alakası yok.

GT1 Pro alınabilir bir cihaz, o fiyata daha iyi yok gibi bir şey zaten.

Alperen Değer

Hectopat
Yer
Aydın
2 ay önce aldım bir sıkıntısı yok, tek sorunu ki bu kişisel, sol kulağıma tam oturuyor ama sağ kulağıma nedense tam oturmuyor. Bi tık araştırdım da insanların sol ve sağ kulağı farklı olabilirmiş. Yapacak bir şey yok. Ses kalitesi vs iyi ama mikrofonundan çok şey bekleme.

KS
yuvu

yuvu

Femtopat
2 ay önce aldım bir sıkıntısı yok, tek sorunu ki bu kişisel, sol kulağıma tam oturuyor ama sağ kulağıma nedense tam oturmuyor. Bi tık araştırdım da insanların sol ve sağ kulağı farklı olabilirmiş. Yapacak bir şey yok. Ses kalitesi vs iyi ama mikrofonundan çok şey bekleme.
Mikrofonu kullanacağımı dahi düşünmüyorum hocam. Benim de bir kulağıma oluyor bir kulağıma olmuyordu pedleri değişince ikisi de oluyor şimdi. Onunla sorun yaşamam galiba. Teşekkürler.

Alperen Değer

Hectopat
Yer
Aydın
Mikrofonu kullanacağımı dahi düşünmüyorum hocam. Benim de bir kulağıma oluyor bir kulağıma olmuyordu pedleri değişince ikisi de oluyor şimdi. Onunla sorun yaşamam galiba. Teşekkürler.
Ped olarak hangi boyları kullandın ver sorunun düzeldi ? Ek bir işlem uyguladın mı ?

Yeni konular

Yukarı