Haylou GT1 Pro vs Haylou T15

ErenBcn

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar. Dışarıda müzik dinlemek için bu kulaklıklardan birini almayı düşünüyorum. Hangisini önerirsiniz?

Haylou almak paranızı çöpe atmak ile aynıdır. Haylou GT1 Pro ve GT5 ikisini de kullandım. Gerçekten olmayan hata yok yani müzik yavaşlıyor mu dersiniz kesiliyor mu dersiniz ardı arkası kesilmiyordu o yüzden bence bütçenizi biriktirip başka bir model almanız daha mantıklı olacaktır.

Haylou almak paranızı çöpe atmak ile aynıdır. Haylou GT1 Pro ve GT5 ikisini de kullandım. Gerçekten olmayan hata yok yani müzik yavaşlıyor mu dersiniz kesiliyor mu dersiniz ardı arkası kesilmiyordu o yüzden bence bütçenizi biriktirip başka bir model almanız daha mantıklı olacaktır.
2 kere redmi airdots aldım. İkisi de sahte çıktı. Biri iade sürecinde şu an. O yüzden haylou bakıyorum artık.

Ben aldığım 2 Haylou kulaklıktan da memnun kalmadım hocam size asla karışamam bu benim görüşüm sadece ben olarak sayarsak ben tavsiye etmiyorum.
Ben de kopma falan yok ama QCY Haylou'dan çok daha iyi. Hemen hemen aynı fiyat zaten. Airdots'un sesi kısık diye hatırlıyorum o yüzden QCY markasına bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı