Haylou GT1 Pro vs QCY T9S

Griezmann

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar malumunuz bu 2 kulaklık arasında kaldım. Eğer daha iyi fikirleriniz var ise bu fiyat bandında 150 lirayı geçmeyecek şekilde Bluetooth kulaklık önerir misiniz?

Arkadaşlar malumunuz bu 2 kulaklık arasında kaldım. Eğer daha iyi fikirleriniz var ise bu fiyat bandında 150 lirayı geçmeyecek şekilde Bluetooth kulaklık önerir misiniz?

Xiaomi Airdots kullandım Fiyatı belirli yerlerde 130 TL Civarındaİyi bir araştırmayla bulabilirsin. Ses kalitesi olarak beni oldukça tatmin etti ancak iş görüşme tarafına gelince tam bir rezalet sizin sesiniz hariç dış sesleri dışarıdaki bütün sesleri alıyor diyebilirim örnek olarak evdeyim ve sesiz bir ortam dışarıdan gelen korna sesini dahi alıyordu.

Eğer bütçeni 50 TL gibi bir fiyat arttırabilirsen Black Friday'ı da bekleyebilirsin belki 170 180 TL gibi bir fiyata düşebilir TaoTronics SoundLiberty 53'ü kesinlikle öneriyorum hem ses kalitesi hem de görüşme kalitesi olarak oldukça iyi fiyatına göre 400-500 TL BT kulaklıkları oldukça eziyor. Bu konuda detaylı anlatımını yaptım girip okuyabilirsin. Şuan 210 TL 370 TL den düşmüş HepsiBurada' da Rahatlıkla Bulabilirsin Şuan Bu Kulaklığı Kullanıyorum.

• TaoTronics SoundLiberty 53 true wirelless

• yakın zamanda aldım 1 aydır kullanmaktayım ve sadece 5 6 kere şarj'a taktım ve neredeyse hiç kulağımdan çıkartmıyorum fiyatı da çok uygun Black Friday'ı beklersiniz daha da düşer şu an 214 TL Hepsiburada'da. Ses kalitesi harika özellikle bass seviyorsanız mükemmel denilebilir. Konuşma da hiç sıkıntısı yok dışarıdaki sesleri çok fazla bastırıyor sizin konuşmanızı karşı tarafa net bir şekilde iletiyor kesinlikle konuşmada sıkıntı yaşamazsın.

• bu konuşma konusuyla ilgili bir test yapmıştım onu da anlatayım.

• bir arama başlattım ve TV sesini 70'e çıkarttım konuştuğum kişi sesimi çok net duyduğunu arada bir arkadan müzik sesinin geldiğini ama anlaşılmadığını söyledi ben televizyonun dibinde olmama rağmen benim sesimi çok net duyduğunu söyledi TWS kulaklık için çok iyi telefonun mikrofonu bile bu kadar dış sesi bastırmıyor.

• normalde böyle ucuz yollu TWS kulaklıkları mikrofon tarafında gerçekten çok sıkıntılıdırlar bu kulaklığımdan önce Xiaomi Airdots kullandım ses kalitesi olarak bass seviyorum ve beni tatmin etmişti konuşma da berbat dı sesimi duyabilirlerse şükür ediyordum artık sessiz bir ortamda iken bile yoğun olarak dış sesi alıyordu fiyatları da bu kulaklıkla yakın 40 50 TL gibi bir fark var şu an aralarında

• TaoTronics piyasanın üstündeki TWS true kulaklılarından kat kat daha iyi 400 500 TL vererek diğer kulaklıkları alana kadar şu an 214 TL (Black Friday'da daha da düşer) 200 TL gibi bir fiyat verip 400 500 TL tat alabilirsiniz kulaktaki duruşu da gayet iyi sırıtmıyor normal bir kablolu kulaklık boyutunda ınternet'de inceleme videoları ve özellikleri var bakabilirsiniz ürünün linkini de bırakamıyorum reklam yaptı mantığı oluşabiliyor modoritörlerde ama ben yaşadığım deneyimi paylaştım bilginize.

Xiaomi Airdots kullandım Fiyatı belirli yerlerde 130 TL Civarındaİyi bir araştırmayla bulabilirsin. Ses kalitesi olarak beni oldukça tatmin etti ancak iş görüşme tarafına gelince tam bir rezalet sizin sesiniz hariç dış sesleri dışarıdaki bütün sesleri alıyor diyebilirim örnek olarak evdeyim ve sesiz bir ortam dışarıdan gelen korna sesini dahi alıyordu.

Eğer bütçeni 50 TL gibi bir fiyat arttırabilirsen Black Friday'ı da bekleyebilirsin belki 170 180 TL gibi bir fiyata düşebilir TaoTronics SoundLiberty 53'ü kesinlikle öneriyorum hem ses kalitesi hem de görüşme kalitesi olarak oldukça iyi fiyatına göre 400-500 TL BT kulaklıkları oldukça eziyor. Bu konuda detaylı anlatımını yaptım girip okuyabilirsin. Şuan 210 TL 370 TL den düşmüş HepsiBurada' da Rahatlıkla Bulabilirsin Şuan Bu Kulaklığı Kullanıyorum.
Çok teşekkürler Pazartesi siparişi vericem.

Yalnız bir sorum daha var telefonum Huwaei p9 lite 2016 bluetooth 4.1 sanırım.Kulakluk 5.0 bluetooth gösteriyor.Bu sıkıntı olur mu

Yalnız bir sorum daha var telefonum huwaei P9 Lite 2016 Bluetooth 4.1 sanırım. Kulaklık 5.0 Bluetooth gösteriyor. Bu sıkıntı olur mu?

Hayır bir sıkıntısı olmaz 4.1 5.0 bu terimler çekim gücü ve şarj dayanıklıkları için kullanılıyor örnek olarak 5.0 bir BT cihazı 4.1'e nazaran daha az güç tüketiyor veya çekim gücü daha yüksek.
Merhabalar.
Son durumunuz nedir hocam?

Son düzenleme:
@Griezmann kulaklık elinize ulaştı mı? Kullanıcı yorumunuz nedir?
Elime ulaştı tam 3 gündür kullanıyorum.Kulaklığı sevdim doğrusunu söylemek gerekirse şarj konusu özellikle iyi geldi.Genel kullanıcı yorumu ve benimde içime kurt düşüren noktası şu dış ortamda telefon konuşması daha iyi olabilirmiş kendim bizzat denemedim ama testlerde duydum.Kapalı mekanda mic kaliteside güzel ondan sonra tekli olarakta kullanabiliyorsun.Bass kalitesi harika bunun yerine başka sosyal medya platformlarından Haylou T15 önermişlerdi fakat fiyat bandı bu olduğu için aynı mikrofon sıkıntıları onda da var.Kısacası bu fiyat bandında güzel kulaklık.

Yeni konular

Geri
Yukarı