Haylou GT1 Pro vs. Sony wh-ch 510

dourels

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Elimde Sony wh-ch 510 mevcut. Ama kulak içi kulaklığa geçmek istiyorum. 300 liraya aldığım bu kulaklığı 250ye satıp 150 liraya GT1 Pro alacağım. Sizce mantıklı mı? Neden 300 TL verdiğimi anlayamadım zaten hala.

GT1 Pro kullanıyorum sagopa, miraç, Barış Manço ve basslı müzikleri dinliyorum. Memnunum şu ana kadar sıkıntısı olmadı. Bataryası 800 mAh ideal ve yeterli göstergesi de var üzerinde 4 beyaz nokta şeklinde soru varsa alayım?
Ben de kulak içi baş ağrısı yapabiliyor araliksız 4 saat müzik dinleyebiliyorum işlerimi hallederken eğer sen de ders çalışırken vs. baş ağrısı yapmasın temizinden 4 5 saat dinlerim diyorsan kararını sen ver.

GT1 Pro kullanıyorum sagopa, miraç, Barış Manço ve basslı müzikleri dinliyorum. Memnunum şu ana kadar sıkıntısı olmadı. Bataryası 800 mAh ideal ve yeterli göstergesi de var üzerinde 4 beyaz nokta şeklinde soru varsa alayım?
Ben de kulak içi baş ağrısı yapabiliyor araliksız 4 saat müzik dinleyebiliyorum işlerimi hallederken eğer sen de ders çalışırken vs. baş ağrısı yapmasın temizinden 4 5 saat dinlerim diyorsan kararını sen ver.

Hocam açıkçası bende olan kulak üstü kulaklık uzun sürede kulaklarımı ve başımı acıtıyor. O yüzden geçmek istiyorum. Ama kulaklarım küçük, oturtma sorunu veya düşme sorunu olur mu? Ve Gt1 pro vs Gt1 plus diye tartışmalar oluyor. Hangisi daha iyidir?

Hocam açıkçası bende olan kulak üstü kulaklık uzun sürede kulaklarımı ve başımı acıtıyor. O yüzden geçmek istiyorum. Ama kulaklarım küçük, oturtma sorunu veya düşme sorunu olur mu? Ve GT1 Pro vs GT1 Plus diye tartışmalar oluyor. Hangisi daha iyidir?

Kardeşim GT1 Pro ile birlikte 3 pad daha çıkmıştı yanılmıyorsam boyutlu. GT1 Plus bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı