Haylou GT1 sağ kulaklığın şarjı daha hızlı bitiyor

patito

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Samsun,Türkiye
Xiaomi Haylou GT1 1 kullanıyorum, ikisini de aynı anda %100 şarj ile kullanmaya başlamama rağmen sağ kulaklığın şarjı bitince sol kulaklık %50 şarjı var olarak görünüyor. Bunun sebebi nedir? (Mikrofon gerektirecek bir iş de yapmıyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de olmaya başladı 1-2 haftadır.Sol kulaklık %100 şarj oluyor beyaz ışık yanıyor telefona bağlıyorum %100 gösteriyor ama çok az bir zaman sonra şarjı bitiyor.Hızlı şarj oluyor hızlı şarjı bitiyor.Sanki kulaklığın bataryası bozulmuş gibi anlamadım gitti 😄.

Xiaomi Haylou GT1 1 kullanıyorum, ikisini de aynı anda %100 şarj ile kullanmaya başlamama rağmen sağ kulaklığın şarjı bitince sol kulaklık %50 şarjı var olarak görünüyor. Bunun sebebi nedir? (Mikrofon gerektirecek bir iş de yapmıyorum)
Çözdünüzmü sorunu hocam bende kulaklığı 2 gün önce almış olmama rağmen aynı sorunu yaşıyorum

Sol kulaklık sağ kulaklığa bağlanıyorsa olması muhtemel. cihazın Bluetooth isminin sonunda L mi yazıyor yoksa R mi yazıyor? Benim düşünceme göre R yazar.

Çözdünüzmü sorunu hocam bende kulaklığı 2 gün önce almış olmama rağmen aynı sorunu yaşıyorum
Hâlâ çözemedim. Sağ kulaklığı şarjı bitince kutuya koyuyorum. O şarj olurken sol kulaklığın şarjı bitiyor. Sonra sol kulaklığı kutuya koyuyorum. Böyle yaparak tam şarjla aralıksız yaklaşık 16 saat kullanabiliyorum. Avantaj mı dezavantaj mı bilemedim.

Hâlâ çözemedim. Sağ kulaklığı şarjı bitince kutuya koyuyorum. O şarj olurken sol kulaklığın şarjı bitiyor. Sonra sol kulaklığı kutuya koyuyorum. Böyle yaparak tam şarjla aralıksız yaklaşık 16 saat kullanabiliyorum. Avantaj mı dezavantaj mı bilemedim.

Kulaklık sagdan baglandıgı için oyle oluyor bu bir sorun degil.

Geri
Yukarı