Haylou GT3 nasıldır?

@Mehmet Akif T, ben şahsen yanına bile yaklaşmazdım. Paraya kıyıp Galaxy Buds+ aldım. Arkadaşlarımın kulaklıklarını da denemiştim ancak ses kalitesi rezalet idi. Zaten plastiğinden falan belli oluyor. Ben olsam param varsa iyisini alır yıllarca kullanırdım veya çok bütçemi aşamıyorsan kablolu kulaklık alırdım.

@Mehmet Akif T, ben şahsen yanına bile yaklaşmazdım. Paraya kıyıp Galaxy Buds+ aldım. Arkadaşlarımın kulaklıklarını da denemiştim ancak ses kalitesi rezalet idi. Zaten plastiğinden falan belli oluyor. Ben olsam param varsa iyisini alır yıllarca kullanırdım veya çok bütçemi aşamıyorsan kablolu kulaklık alırdım.
Hocam sanırım bilgilisiniz bu konuda kaç tane konu açtım istediğim cevapları alamadım. Cevaplarsanız sevinirim. Sadece müzik ve ders videosu için tws kulaklık almak istiyorum. Ses kalitesi orta olsa iyi olur. 20 liralık kablolu kulaklık kullanıyorum ve ses kalitesi gayet iyi geliyor yani pek fark edemiyorum ses kalitesini. Bataryası iyi olursa iyi olur. Bütçem 150 TL civarı. Tavsiyenizi bekliyorum.

Yav hocam kablolu diye ne inat ediyorsunuz?
1: Normalde 700-800 TL param var fakat ailem izin vermşyor 1 kulaklığa o kadar pare vermeyi.
2: Lütfen genelleme yapmayın.
3 ve son: QCY t1c nasıl?(internette baya öneriliyor.)

Geri
Yukarı