Haylou Solar LS05 Alınır mı?

orpheus2690

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ordu / Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Akıllı saat veya bileklik almayı düşünüyorum fakat çokta para bayılmak istemiyorum zira sadece bir heves için alacağım. Xiaomi yetkili mağazası üzerinde 200 TL'ye bu saati gördüm aklıma yattı. Canlı olarak tasarımı da fena değil fakat 200 TL'ye bileklikler bile zor bulunurken saat bulunması garip geliyor. Uzun süreli kullanımda eksileri nelerdir? Beklediğim özellikler saat üzerinden müzik vb. şeyleri kontrol etme (çok önemi olmasa da), aramalara cevap verme ve 2 gün ortalama şarjı gitse yeterli benim için. Ek olarak tavsiyelere açığım. Telefon olarak Samsung Galaxy A31 kullanmaktayım.

Kesinlikle alınır, çok şık bir saat.
Neredeyse 9 aydır kullanıyorum, hala da kullanmaktayım. Tek eksisi tema konusunda cimri olması, bazı kişiler istediklerini koyabiliyor ama hala çözemedim.

Kesinlikle alınır, çok şık bir saat.
Neredeyse 9 aydır kullanıyorum, hala da kullanmaktayım. Tek eksisi tema konusunda cimri olması, bazı kişiler istediklerini koyabiliyor ama hala çözemedim.
Türkçe desteği yok diye biliyorum fakat bazı yerlerde Türkçe olarak kullananlarda mevcut bu konu hakkında bir bilginiz var mı?
Alınır. Haylou markası iyidir. İki tane kulaklığını kullanıyorum. Ama 200 TL fazla bir şey beklememek gerekir.
Çok bir beklentim yok aslında. Saat takmaktan pek hoşlanan biri değilim fakat şu sıralar biraz ilgi duyuyorum. Almışken hiç yoktan bu tarz bir şey alasım var.
Amazfit Verge de bakabilirsin. Beğenmezsen 14 gün cayma hakkın var zaten.
Tasarımını pek beğenemedim fakat tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Türkçe desteği yok diye biliyorum fakat bazı yerlerde Türkçe olarak kullananlarda mevcut bu konu hakkında bir bilginiz var mı?

Çok bir beklentim yok aslında. Saat takmaktan pek hoşlanan biri değilim fakat şu sıralar biraz ilgi duyuyorum. Almışken hiç yoktan bu tarz bir şey alasım var.

Tasarımını pek beğenemedim fakat tavsiyeniz için teşekkür ederim.
Ben de beğenmiyorum ama bu fiyata görüşme özelliği olan da başka yok o yüzden tavsiye etmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı