Haylou T15 kulaklık kulak kepçemde ağrı yapıyor

tuğrahan sezer

Hectopat
Arkadaşlar bugün Haylou T15 aldım. Kulağıma taktıktan birkaç dakika sonra kulağım ağrımaya başlıyor. Bu ağrı zamanla geçer mi? Yoksa kulaklığı iade mi edeyim. Kulaklığı genel olarak beğendim. Böyle bir sorun yaşayan varsa yardımcı olur mu? Zamanla alışır mıyım?

Arkadaşlar bugün Haylou T15 aldım. Kulağıma taktıktan birkaç dakika sonra kulağım ağrımaya başlıyor. Bu ağrı zamanla geçer mi? Yoksa kulaklığı iade mi edeyim. Kulaklığı genel olarak beğendim. Böyle bir sorun yaşayan varsa yardımcı olur mu? Zamanla alışır mıyım?
İade kabul etmezler. Çünkü kişisel ürün oluyor. Ben de kullanıyorum hiç ağrı yok.

En ufak silikonu takıp deneyin eğer hala acıtıyor ise canlı desteğe sorun iadeyi kabul ederlerse yollarsınız.

İade etme durumunuz olursa bilgilendirirseniz sevinirim.
Ben de dün Amazon'dan sipariş ettim. Beğenmezsem iade edip edemeyeceğimi bilmiş olayım.

Hocam Amazon'dan aldım biraz ona güveniyorum. Ayrıca sizin kulak yapınız demek ki uygun ama benimkinde bildiğin kulaklık bana işkence ediyor.
Ooooo baştan Amazon desene. 1 ay önce kitap aldım Amazon'dan ama satıcı 3.taraf satıcıydı. Kitabı iade etmek için aradım. 3 gün sonra parayı geçtiler. Kitap 1 aydır bende. Arıyorum kargo kodu verin diyorum. Vericez diyorlar vermiyorlar.
Hocam Amazon'dan aldım biraz ona güveniyorum. Ayrıca sizin kulak yapınız demek ki uygun ama benimkinde bildiğin kulaklık bana işkence ediyor.
Amazon da olsa yine de çok çabuk kirlenen bir ürün bu.

Ben de dün Amazon'dan sipariş ettim. Beğenmezsem iade edip edemeyeceğimi bilmiş olayım.

Söylerim hocam. Açıkçası bir süre kullanmayı deneyeceğim. Alışamazsam iade edeceğim.
Ooooo baştan Amazon desene. 1 ay önce kitap aldım Amazon'dan ama satıcı 3.taraf satıcıydı. Kitabı iade etmek için aradım. 3 gün sonra parayı geçtiler. Kitap 1 aydır bende. Arıyorum kargo kodu verin diyorum. Vereceğiz diyorlar vermiyorlar.

Valla hocam bende bu ürün yanında telefon kılıfı sipariş ettim. O kusurlu geldi. Aradım böyle böyle onlarda bu seferlik direk paranızı iade ediyoruz ürün sizde kalsın dediler. Keşke kulaklığı iade etseydim diyorum şu an.🙂 Artık ilk kez iade ettiğim için mi yoksa 30TL'lik ürün ne uğraşcaz dedikleri için mi böyle oldu bilmiyorum. Yani açıkçası iade alırlar diye düşünüyorum ama bu kulaklığın yerine ne alacağım onu bilmiyorum.

Ooooo baştan Amazon desene. 1 ay önce kitap aldım Amazon'dan ama satıcı 3.taraf satıcıydı. Kitabı iade etmek için aradım. 3 gün sonra parayı geçtiler. Kitap 1 aydır bende. Arıyorum kargo kodu verin diyorum. Vericeğiz diyorlar, vermiyorlar.

Amazon adamdır. Zarar etme uğruna müşteri memnuniyetine önem veriyorlar. İade etme şansı bir ihtimal olsa da var.

Hocam bugün aradım ürünü teslim aldıktan 30 gün sonraya kadar koşulsuz iade varmış. Uygulamadan iade et deyip MNG Kargo'ya oluşturulan kargo kodu ile gidiyormuşsun. Amazon ürünü teslim aldıktan sonra 3 gün içerisinde parayı geri gönderiyormuş. Kredi kartınıza paranın gelmesi ise bankaya bağlı olarak 7-10 gün sürüyormuş anladığım. Bilginiz olsun. Açıkçası ben gönderecek olsam bile son 1 hafta kala falan gönderirim. Hem kulağım alışacak mı diye hem de kullanmak için. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı