Haylou T15 kulaklık kulak kepçemde ağrı yapıyor

Hocam bugün aradım ürünü teslim aldıktan 30 gün sonraya kadar koşulsuz iade varmış. Uygulamadan iade et deyip MNG Kargo'ya oluşturulan kargo kodu ile gidiyormuşsun. Amazon ürünü teslim aldıktan sonra 3 gün içerisinde parayı geri gönderiyormuş. Kredi kartınıza paranın gelmesi ise bankaya bağlı olarak 7-10 gün sürüyormuş anladığım. Bilginiz olsun. Açıkçası ben gönderecek olsam bile son 1 hafta kala falan gönderirim. Hem kulağım alışacak mı diye hem de kullanmak için. 🙂
Amazon şaşırttı beni. Kulaklık için 30 güne kadar koşulsuz iade.
Bundan sonra bir şey alırken Amazon'dan almaya dikkat edeceğim.
Kulaklığı iade ettiniz değil mi?

Amazon şaşırttı beni. Kulaklık için 30 güne kadar koşulsuz iade.
Evet Amazon öyle, bende ürün iade edecektim geri göndermenize gerek yok dediler şaşırdım kaldım.

Amazon şaşırttı beni. kulaklık için 30 güne kadar koşulsuz iade.

Şu aşamada bir alışmayı deneyeceğim hocam. Sadece iade protokolü var mı ve nasıl işliyor diye aradım. İade edecek olursam umarım sizde kalsın derler diyeceğim ama konuştuğum kişi hiç öyle bir şey demedi. 🙂

Şu aşamada bir alışmayı deneyeceğim hocam. Sadece iade protokolü var mı ve nasıl işliyor diye aradım. İade edecek olursam umarım sizde kalsın derler diyeceğim ama konuştuğum kişi hiç öyle bir şey demedi. 🙂
İade dilecek ürünün kulaklık olduğunu söylemiş miydiniz? Kulaklıklar kişisel ürün olduğu için iade almayabilirler.

İade dilecek ürünün kulaklık olduğunu söylemiş miydiniz? Kulaklıklar kişisel ürün olduğu için iade almayabilirler.

Yok kontrol etti zaten ona göre söyledi bunu. Ama sizde isterseniz arayın zaten siz aramıyosunuz onlar sizi İngiltere'den arıyor. 🙂 Adamlar dakikayı bile kendileri karşılıyor. Helal olsun valla.

Evet Amazon öyle, bende ürün iade edecektim geri göndermenize gerek yok dediler şaşırdım kaldım.

Bizde olsa annenin kızlık soyadının 2. Ve 5. Hanesini bile isterler. Adamlar bir telefon numarası ile iade yapıyor. Üstüne üstlük ürün de sizde kalsın diyor bazen. Acaba bu sizde kalsın durumu ürünün fiyatı ile mi alakalı. Siz kaç TL'lik bir ürünü iade etmek istediniz? Ayrıca üründe bir sıkıntı mı vardı yoksa koşulsuz iade mi yaptınız?
İçim rahatladı. Teşekkür ederim size de.

Hocam kulak yapınız benimki gibi kötü değilse sorun yaşamazsınız ben kulaklıktan genel olarak memnunum. Tek sıkıntı işte kulağımda ağrı yapıyor.

Bizde olsa annenin kızlık soyadının 2. Ve 5. Hanesini bile isterler. Adamlar bir telefon numarası ile iade yapıyor. Üstüne üstlük ürün de sizde kalsın diyor bazen. Acaba bu sizde kalsın durumu ürünün fiyatı ile mi alakalı. Siz kaç TL'lik bir ürünü iade etmek istediniz? Ayrıca üründe bir sıkıntı mı vardı yoksa koşuksuz iade mi yaptınız?
Ben koşulsuz iade yaptım, 50TL'ye kardeşime bileklik almıştım fakat düzgün çıkmadı bende iade yapmak istedim 3-4 gün içinde param geldi ürün bende kaldı

Ben koşulsuz iade yaptım, 50TL'ye kardeşime bileklik almıştım fakat düzgün çıkmadı bende iade yapmak istedim 3-4 gün içinde param geldi ürün bende kaldı

Hocam üründe sıkıntı var demişsiniz. O koşulsuz iade olmuyor bildiğim kadarıyla. Bende işte bunun yanında 30TL'lik telefon kılıfı sipariş ettim onda bir iki sorun vardı iade ettim ürün de sizde kalsın dediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı