Haylou T15 kulaklıktan uğultu sesi geliyor

Whystreo

Hectopat
Merhaba,
Hepsiburadadan kablosuz Haylou t15 marka kulaklık aldım. Her iki kulaklık da faal olarak çalışıyor fakat sol kulaklıktan hafif bir uğultu geliyor, sağda böyle bir sorun söz konusu değil.
Sol kulaklık yere düştü ama çok küçük bir mesafeden zaten hafif bir kulaklık. Onunla alakası olduğunu pek düşünmüyorum.

Bu sorun neyden kaynaklanabilir?
Kulaklığı açtığım an bir ses geldiği an o hafif uğultu başlıyor sonra ses kesilince vir kaç saniye sonra kendi kendine bitiyor. Bazen sürekli devam ediyor.

Merhaba,
Hepsiburada'dan kablosuz Haylou T15 marka kulaklık aldım. Her iki kulaklık da faal olarak çalışıyor fakat sol kulaklıktan hafif bir uğultu geliyor, sağda böyle bir sorun söz konusu değil.
Sol kulaklık yere düştü ama çok küçük bir mesafeden zaten hafif bir kulaklık. Onunla alakası olduğunu pek düşünmüyorum.

Bu sorun neden kaynaklanabilir?
Kulaklığı açtığım an bir ses geldiği an o hafif uğultu başlıyor sonra ses kesilince vir kaç saniye sonra kendi kendine bitiyor. Bazen sürekli devam ediyor.

Kulaklıkları sıfırlayın bende T15 kullanıyorum bende aynı sorunu yaşadım sıfırlayınca düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı