Haylou T15 nasıldır?

TahirxUsta

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, yakın zamanada Haylou T15 almayı düşünüyorum fakat aklımda çok fazla soru işareti var bazı kişiler önermiyor cızırtılı bass ve Bluetooth sorunlu diyor, bazı kişiler ise tam aksine aşırı öneriyor ben de ikilemde kaldım. Kullanan var ise performans vs konusunda bilgilendirme yapabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yakın zamanada Haylou T15 almayı düşünüyorum fakat aklımda çok fazla soru işareti var bazı kişiler önermiyor cızırtılı bass ve Bluetooth sorunlu diyor, bazı kişiler ise tam aksine aşırı öneriyor ben de ikilemde kaldım. Kullanan var ise performans vs konusunda bilgilendirme yapabilir mi?
1hafta kadar önce aldım sorduğun sorulara kısaca cevap vermeye çalışayım:
+Cihazın 5.0 ise sorun çıkacağını düşünmüyorum a50 kullanıyorum bir kere bile kesilmedi
+Cızırtı var fakat sesin çatlaması veya bozulması gibi değil de kulaklığın çalışma sesi gibi bir şey ucuz kulaklıkların nerdeyse hepsinde var
+Bass'lar ve ses kalitesi bu fiyat segmentinde iyi sayılır
+Şarj süresi de hoşuma gitti %70 %80 seviyelerinde 3 saat gidiyor tek seferde
Bir de şarj ünitesi biraz büyük çünkü 2200mh gibi inanılmaz bir kapasitesi var

Ben kullanıyorum memnunum sadece bir kez kulaklığın birini çıkarıp kullanmıştım diğeri kutusundaydı öbürünü çıkardığımda bi bluetooth sorunu olmuştu ikisini de takıp çıkardığımda sorun düzeldimşti. Özellikle batarya konusunda çok memnunum kutusundan telefonu bile şarj edebiliyorsun. Kısacası öneririm. Birde üstteki arkadaşın dediği gibi hafif bir cızırtı var ama sadece kulaklıktan bir şey çalmadığında belli oluyor.

+Cihazın 5.0 ise sorun çıkacağını düşünmüyorum a50 kullanıyorum bir kere bile kesilmedi
+Cızırtı var fakat sesin çatlaması veya bozulması gibi değil de kulaklığın çalışma sesi gibi bir şey ucuz kulaklıkların nerdeyse hepsinde var
+Bass'lar ve ses kalitesi bu fiyat segmentinde iyi sayılır
+Şarj süresi de hoşuma gitti %70 %80 seviyelerinde 3 saat gidiyor tek seferde
Bir de şarj ünitesi biraz büyük çünkü 2200mh gibi inanılmaz bir kapasitesi var
Hocam t15 aldım ses de kopma olduğundan iade edeceğim. T15 kullanan biriyim demişsin. Ben % 100 şarjda laptopa bağlantısını kurdum. % 0 a 5 saatlik bir sürede indi. Senin kulaklığın ortalama kaç saatte % 100 den % 0 a iniyor. Sanıyorum bana daha önce kullanılmış ve sorunlu bir t15 gönderdiler.

+Cihazın 5.0 ise sorun çıkacağını düşünmüyorum A50 kullanıyorum bir kere bile kesilmedi.
+Cızırtı var fakat sesin çatlaması veya bozulması gibi değil de kulaklığın çalışma sesi gibi bir şey ucuz kulaklıkların neredeyse hepsinde var.
+Bass'lar ve ses kalitesi bu fiyat segmentinde iyi sayılır.
+Şarj süresi de hoşuma gitti %70 %80 seviyelerinde 3 saat gidiyor tek seferde.
Bir de şarj ünitesi biraz büyük çünkü 2200mh gibi inanılmaz bir kapasitesi var.

Konuyu 7-8 ay önce açmıştım kulakligi alalida 7 ay civarı oldu teşekkürler yine de ☺️

Hocam kulaklıkların şarjı kaç saate bitiyor. Bende 5 saate % 100 den % 0 a indi. Beklentimi karşılamadı. İade edeceğim. 7 ay kullanan birinden duymak isterim.
açıkçası kulaklığı hiç aralıksız şarjı bitene kadar kullanmadım. sadece müzik dinliyorum ben 1 saat dinleyip geri kutusuna koyuyorum otomatik şarj oluyor. yani ne desem yalan olur.

Memnun musunuz hocam? Şarjı kaç saat dayanıyor?
kulaklıktan fiyatına gore memnundum fakat kulakici (plastikli) kulakliklar bana göre olmadığından kulaklığı arkadaşıma hediye ettim. kulaklık sürekli kulagima tam oturmuyor düşüyordu. bu tabiki kişisel bi mesele

Yeni konular

Geri
Yukarı