Haylou T15 vs. GT3

• Konuyu başlatan Aot
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 602

Aot

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. İyi geceler. Yaklaşık 1 ay sonra kablosuz kulaklık alacağım çok çeşit var. Benim aklımda Haylou T15 veya Haylou GT3 var. Sizce hangisini almalıyım? Veya başka modeller de bakabilirim.

Merhaba. İyi geceler. Yaklaşık 1 ay sonra kablosuz kulaklık alacağım çok çeşit var. Benim aklımda Haylou T15 veya Haylou GT3 var. Sizce hangisini almalıyım? Veya başka modeller de bakabilirim.
T15 kullanmıştım çok iyi kulaklık. Kutusunun şarjı 20 gün gidiyor neredeyse.

Şuan T15 kullanıyorum gayet iyi, ses kalitesi memnun ediyor, mikrofonunda güzel öneririm, tek sıkıntısı var kutusu biraz daha büyük diğer kulaklıklara göre

GT3 daha güncel diye biliyorum. GT3 öneririm.
T15 de üzmez ama, ikisi de alınabilir kulaklıklar.

GT1 Plus kullanıcısı olarak GT3 tercih ederdim ben.

Çoğu kişi kulaklıklar eşleşmiyor falan demiş. Öyle bir sorun yaşadınız mı hocam. @Sydraaa
QCY T13 nasıl hocam. Bir bilginiz var mı?

Çoğu kişi kulaklıklar eşleşmiyor falan demiş. Öyle bir sorun yaşadınız mı hocam.

Yazdığım gibi uzun süredir kullanıyorum bu kulaklığı. Sanırsam Trendyol üzerinden mi Hepsiburada'dan mı sipariş etmiştim hatırlamıyorum. Şu ana kadar sağ kulaklığı suya bile düşürdüm (biraz derin bir yağmur birikintisi 2cm) kulaklık sapa sağlam çalışıyor. Kulaklığı tek tek de kullandım sıkıntı olmadı. Eşleşmesi çok kısa sürüyor ayrıca 2 kulaklığı çıkarıyorsunuz kulaklık açılırken 2 kulaklıktan 1 tane açılma sesi sonrasında eşleşme sesi çıkarıyor. Birini ayrı kullanırken diğerini çıkardığınız da direk aynı eşleşme sesini çıkarıp eşleşiyor ve son işleme devam ediyor. Yağmurlu havada uzun süre kullandım mikrofonu sıkıntısız çalışıyor. Fakat sanırsam şöyle bir olay var rüzgarlı havada 1 kulaklık takılıysa ses biraz boğuk alıyor. Hatırladığım üzere gürültü azaltma özelliği vardı kulaklıkta(otomatik).

Hocam ben GT3 modelini almayı düşünüyordum. Ama o airpod tarzında T15 ise kulağa tam giriyor ve küçük bence de T15 almak mantıklı. Ama sahte çıkar diye korkuyorum. Nereden alabilirim sizce.
Hocam Enes Özene sordum. O Gt3 al dedi.

Ama o airpod tarzında T15 ise kulağa tam giriyor ve küçük bence de T15 almak mantıklı. Ama sahte çıkar diye korkuyorum. Nereden alabilirim sizce.
sahte çıkarsa karışmam ben buradan aldım orijinal ürün.

Geri
Yukarı