Haylou vs Xiaomi Redmi Airdots

Whystreo

Hectopat
Merhaba,
iPhone telefonum için kablosuz kulaklık arıyorum 100-200 bandında ve aşağıdaki 3 ürünü buldum. Fakat 3 model arasında çok kararsız kaldım. Sizce hangisini almalıyım?
Genel olarak kardiyor yaparken kullanacağım.(Koşu, bisiklet) şarj süresi ve mikrofonu benim için önemli.

Merhaba,
iPhone telefonum için kablosuz kulaklık arıyorum 100-200 bandında ve aşağıdaki 3 ürünü buldum. Fakat 3 model arasında çok kararsız kaldım. Sizce hangisini almalıyım?
Genel olarak kardiyor yaparken kullanacağım.(Koşu, bisiklet) şarj süresi ve mikrofonu benim için önemli.
GT1 Plus modeline de bakabilirsiniz. Eğer bütçenizi biraz daha arttırabilirseniz Taotronics SoundLiberty 53 modelini öneririm.

Merhaba,

İkisini de kullanmış biri olarak net Airdots alın derim. Haylou'da güzel ama Airdots ses kalitesi olarak daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı