Hayvan deneyi yapılmamış diş macunu önerisi

Deney yapılmış yapılmamış ne fark eder? O macunları nasıl test ediyorlar sanıyorsunuz. Hepsinde deney var.
Bunların hepsi "#saveralph" saçmalığından sonra çıktı, normalde hiçbir şey demeden kelle paça yiyen insanlar hayvanlar üzerinde deney yapılmasına karşı çıkan duyarcılar oluyor.

Bunların hepsi "#saveralph" saçmalığından sonra çıktı, normalde hiçbir şey demeden kelle paça yiyen insanlar hayvanlar üzerinde deney yapılmasına karşı çıkan duyarcılar oluyor.
Kelle paça dediğin şey dini koşullar altında kesilen koyun adlı hayvanlardan elde edilen ettir. Dini koşulun dışına çıkıp, hindi, deve, eşek kesene bir şey diyemem. Ne b.. yerse yer. Ben dişimin beyazlığına meraklı değilim. Save ralph ile bağlantısı yok. Son 1 yıldır diş macunu kullanıyorum, o da tek tük. Sigarayı bıraktıktan sonra günlük rutinlere ekstradan şeyler ekleyip sigaraya R yapmayayım dedim.
Bu hayvan meselesi de tuzu biberi oldu. Tavuk döner yiyip, kurban bayramında öküz dana kesene kem gözle bakarım. Aptallıktır! Veganlıkla da alakası yok. Tamamen insani duygu ve düşünceler. Herkesin görüşü farklıdır bir şey diyemem. Görüşe saygı duymayana da ??? Neyse. Kolay gelsin, konu close.

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı