Hayvan sömürüsü yapan YouTube kanalı

Zatı Muhterem

Hectopat
Daha fazla  
YouTube'da EVRENTUĞ isimli kanal sokak hayvanlarına bakıyorum, besliyorum vs. gibi bahanelerle insanlardan para yardımı alıyor. Bu şahıs bazı videolarında açıklama kısmında IBAN numarası paylaşıyordu. Bildiğiniz gibi kafamıza göre IBAN verip yardım toplayamıyoruz, bu bir suç.
Evrentuğ, ama asıl ismi Veli Can olan bu şahıs herhangi bir işte çalışmamaktadı. Geçimini sadece YouTube'da insanlardan para toplayarak sağlamaktadır. Videolarında eğer biraz göz atarsanız samimiyetsizliğini, yapmacıklığını farkedeceksinizdir.
En son yüklediği video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1635368353940.png

Altına gelen bazı yorumlar. Arkadaşlar son videosunda yolda hayvan bulduğunu, veterinere götürdüğünü ve köpeğin tedavi olması için masrafın 600-1000 TL arası olduğunu açıklıyor. Ama bunun hiçbir kanıtı yok. Ne elinde bir fiş var, ne veterinerin açıklama yaptığı video var tamamiyle hayal ürünü sonucu maalesef haksız kazanç sağlamaktadır.

Sizden ricam yorumlarda IBAN paylaş diyen kişilere yorum olarak öncelikle masrafları kanıtlarıyla belgelendirmesi gerektiğini hatırlatmanız ve videoyu dislike yağmuruna tutmanızdır.

Eski kanalı da: Son Umut 2
https://www.youtube.com/channel/UCbanmTvmRXMOg5t5nbPdTUA
Videonun açıklama kısmında IBAN paylaşması

1635368898962.png

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube'da evrentuğ isimli kanal sokak hayvanlarına bakıyorum, besliyorum vs. gibi bahanelerle insanlardan para yardımı alıyor. Bu şahıs bazı videolarında açıklama kısmında IBAN numarası paylaşıyordu. Bildiğiniz gibi kafamıza göre IBAN verip yardım toplayamıyoruz, bu bir suç.
Evrentuğ, ama asıl ismi veli can olan bu şahıs herhangi bir işte çalışmamaktadı. Geçimini sadece YouTube'da insanlardan para toplayarak sağlamaktadır. Videolarında eğer biraz göz atarsanız samimiyetsizliğini, yapmacıklığını farkedeceksinizdir.
En son yüklediği video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Eki Görüntüle 1200068

Altına gelen bazı yorumlar. Arkadaşlar son videosunda yolda hayvan bulduğunu, veterinere götürdüğünü ve köpeğin tedavi olması için masrafın 600-1000 TL arası olduğunu açıklıyor. Ama bunun hiçbir kanıtı yok. Ne elinde bir fiş var, ne veterinerin açıklama yaptığı video var tamamiyle hayal ürünü sonucu maalesef haksız kazanç sağlamaktadır.

Sizden ricam yorumlarda IBAN paylaş diyen kişilere yorum olarak öncelikle masrafları kanıtlarıyla belgelendirmesi gerektiğini hatırlatmanız ve videoyu dislike yağmuruna tutmanızdır.

Eski kanalı da: Son umut 2
Videonun açıklama kısmında IBAN paylaşması.

Eki Görüntüle 1200078

Ne hale geldik.

YouTube'da evrentuğ isimli kanal sokak hayvanlarına bakıyorum, besliyorum vs. gibi bahanelerle insanlardan para yardımı alıyor. Bu şahıs bazı videolarında açıklama kısmında IBAN numarası paylaşıyordu. Bildiğiniz gibi kafamıza göre IBAN verip yardım toplayamıyoruz, bu bir suç.
Evrentuğ, ama asıl ismi veli can olan bu şahıs herhangi bir işte çalışmamaktadı. Geçimini sadece YouTube'da insanlardan para toplayarak sağlamaktadır. Videolarında eğer biraz göz atarsanız samimiyetsizliğini, yapmacıklığını farkedeceksinizdir.
En son yüklediği video:

Eki Görüntüle 1200068

Eski kanalı da: Son umut 2
Videonun açıklama kısmında IBAN paylaşması.

Eki Görüntüle 1200078

Hocam bildirmekten başka elden ne gelir ki?
Karaktersiz insanları es geçin hayatınızdan.
Bundan 6 ay öncesine kadar vechiron adında bir yayıncı vardı insanlardan 30.000TL topladı hala da toplamakta.

Hocam bildirmekten başka elden ne gelir ki?
Karaktersiz insanları es geçin hayatınızdan.
Bundan 6 ay öncesine kadar vechiron adında bir yayıncı vardı insanlardan 30.000TL topladı hala da toplamakta.

Bizi çoktan engelledi zaten. Daha öncesinde biz ona yorumlarda nasihat ederdik nazikçe eleştirirdik. Hiçbir şekilde tahammülü yoktu olumsuz yorumlara. Sonradan analiz ettikçe bu adamın niyetinin farklı olduğunu, tamamen ama tamamen hayvan sömürüsü ile kazanç elde ettiğini fark ettik. En büyük kanıt da zaten IBAN vs. yoluyla belgelendirmeden yardım toplamasıdır.
Evet şuanda bir video daha paylaştı. Videoda 6:25 ten itibaren izleyin. Namaz kılanlara el hareketi çekiyor.

Son düzenleme:
İnsanlar çok saf gerçekten. Sadece bizim millet mi yoksa dünya'da da böyle var mıdır acaba diye düşünüyorum. Her şeye inanmaya mahkumuz sanki. Adama beleşten para kazandırıyorlar. Böyle kanallar çok ve bazıları maalesef popüler...

Yaklaşık 1 yıldır Bu arkadaşı deşifre etmek için uğraşıyoruz Hakkında yalanlarını insanlara anlatmak için youtube kanalı açıyorum bir şekilde telif atıyor kapattırıyor ama vazgeçmeyeceğim Herkes bunun ne mal olduğunu görsün Çalışmadan Yan gelip yatarak Hayvanları Kullanarak Kendine acındırıyor.Her gün sürekli farklı farklı youtube kanalları açıyor.
Hayvansever Youtuber Evrentuğ Köpeğini Döverken Çektiği videoyu linkten izleyebilirsiniz : köpeğini döverken.mp4

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-11-28 at 03.20.56.jpeg
    WhatsApp Image 2021-11-28 at 03.20.56.jpeg
    100,2 KB · Görüntüleme: 113
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı