Hayvan sömürüsü yapan YouTube kanalı

Bana göre dolandırıcı. Çünkü insanların duygularından yola çıkarak manipüle yapmaya çalışıyor.
Ayrıca YouTube'da aratma yaparsanız vechiron ağladı gibi şeyler en çok aratılanlarda.
Hocam beyninde tümör olduğu ağladığı videodan sonra takibe almıştım kendisini, yine de aynı şey değil. Kimin duygu sömürüsü yaptığını bilemeyiz ama herhangi bir kurum, kuruluş, hastalık, hayvan vb. durumlar için yalandan yardım istemek tabii ki yanlış.

Hayvanları dövüyor, kullanarak IBAN ile para istiyor, herif adeta hayvan öğütücüsü... Tek derdi YouTube'dan parayı vurmak. Son 1 yılda sahiplenip kaybettiği, birilerine sattığı kaçıncı hayvan bilmiyorum.

Bin kere şikayet ettim YouTube'da buna destek mi oluyor anlamadım. En azından bunu görenler şikayet etsin.

2
Hayvanları dövüyor, kullanarak IBAN ile para istiyor, herif adeta hayvan öğütücüsü... Tek derdi YouTube'dan parayı vurmak. Son 1 yılda sahiplenip kaybettiği, birilerine sattığı kaçıncı hayvan bilmiyorum.

Bin kere şikayet ettim YouTube'da buna destek mi oluyor anlamadım. En azından bunu görenler şikayet etsin.
250 tane yan kanal açtı. Niye? Çünkü insanlar bizlerin oluşturduğu kanıtlarla desteklediği ifşa kanallarına ulaşamasın diye. Eksi butonu da kaldırılınca kötü insanların kanallarına adeta gün doğdu. Her videosuna 150 200 dislike atılıyordu. Çare bulamamıştı. En sonunda beğenmeleri gizliyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı