Hazır sistem indirimleri nasıl takip edilir?

Ayberkoo

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba şu zamanlar çok güzel indirimler oluyor ama 10-15 dakika içinde stok kalmıyor. Nasıl indirimlerden anında haber alıyorlar? Sürekli kaçıyorum. Hazir sistem almak istiyorum daha uygun olduğu için fakat yakalayamıyorum. Haberdar olacağım bir uygulama veya site var mı? Teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba şu zamanlar çok güzel indirimler oluyor ama 10-15 dakika içinde stok kalmıyor. Nasıl indirimlerden anında haber alıyorlar? Sürekli kaçıyorum. Hazir sistem almak istiyorum daha uygun olduğu için fakat yakalayamıyorum. Haberdar olacağım bir uygulama veya site var mı? Teşekkürler.

Günde en az 1-2 kez o sitelere bakın.

Birkaç tane hazır sistem satan siteyi tarayıcının yer işaretleri kısmına ekleyebilirsiniz. Günde 1 kez kontrol ederseniz yeterli olur.

Bir kere daha uygun oldukları yok. Ben 15k ya sistem topladım kendim. Ekran kartım 6600 xt. Evet 12k ya bulunurken 15k ya almak zararlı gibi görünüyor ancak anakartım psum ve ekran kartı modelim çok kaliteli. Hazır sistem önermiyorum. 3070 ti sisteme 450 anakart koyuyorlar.

Siteye (örneğin Sinerji'ye) üye olduktan sonra onların hazır sistemlerinde "indirim alarmı" diye bir şey var. Oradan aktif edip bildirim alabilirsiniz.

Hazır sistem stokları için kendi yazılımını, Discord botunu kuran adamlar var aynı ekran kartlarında olduğu gibi. Çok uygun fiyatlıları zaten yedirmiyorlar ama @Terminator_3420 dediği gibi günlük kontrol edersin elbet denk gelir.

@443652 hangi modeli aldın kaptın mı sonunda kartı?
Kaptım hocam vallahi :D
mammaaaa.png
Asus dual oc alıcaktım aynı fiyata bu denk geldi aldım.

teşekkürler öneri için arkadaşlar şöyle bişey var tek tek pc ürünlerin toplayınca fiyat çok artıyor ama aynı özellikle hazır sisteme bakınca 2.3k hazır sistem daha mantıklı geliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı