Hazır Sistem Önerisi

Sistem fiyatları 18.000-20.000 aralığında değişiyor. Bütçemde bu seviyelerde.
Bunlara da göz atabilirsiniz:

Bu daha iyi olur:
Öneriniz için teşekkür ederim benzer özelliklere sahip daha uygun fiyatlı gözüküyor ancak kasayı daha önce kullandım ve pek memnun kalmadım. Her gün sistem toplamak gibi bir durumum yok veya sonrasında kasayı değiştirmek istemiyorum. Özelleştirebileceğim bir link ile öneri sunarsanız çok daha iyi olur. :)

Öneriniz için teşekkür ederim benzer özelliklere sahip daha uygun fiyatlı gözüküyor ancak kasayı daha önce kullandım ve pek memnun kalmadım. Her gün sistem toplamak gibi bir durumum yok veya sonrasında kasayı değiştirmek istemiyorum. Özelleştirebileceğim bir link ile öneri sunarsanız çok daha iyi olur. :)

Buna da bakabilirsiniz hocam:

Sıralama yapacak olursak 3070 en iyisi, 6700XT ile 3060 Ti denk denebilir.
Önerdiğiniz sistemlerdeki ekran kartlarının soğutmaları hakkında ne düşünüyorsunuz. Çok fazla bilgi kirliliği mevcut. Benim resimde belirttiğim ekran kartının soğutma sistemini beğenen çok kişi var. Siz ne düşünüyorsunuz?

@yigitoner kendimde bu tarihleri bekliyorum. Eğer işler umduğum gibi gitmez ise sistem almamayı düşünüyorum. 2022'de yeni ve daha performanslı Ryzen 5000 serisi işlemciler ile Intel 12700, 12600-12400 serisi işlemcilerin çıkmasını bekleyeceğim.

@f0ze Sistem almamak gibi maalesef bir seçeneğim yok. Macbook kullanıyorum ve maalesef bazı konularda yeterli olmuyor. Önceki sistemimi daha iyi bir sistem almak için satmıştım ancak durumları toparlayabildim. Sizin belirttiğiniz tarihleri bekleyerek daha iyi bir fiyat yakalamaya çalışabilirim. Bir site üzerinden mi bekliyorsunuz yoksa belirli bir site mevcut mu?

@Ruzgar2 anakart, SSD ve PSU sistem için berbat bir seçim olmuş. B560 giriş seviyesi anakartlar ile işlemcinin performansı azalıyorken i5 11600K işlemci ve H510 anakarta sahip bir sistem önermene gülüyorum. PSU ve ssd konusuna girmeme bile gerek yok.
@yigitoner arkadaşın önerdiği charmander isimli sistem gayet yeterli ve kaliteli duruyor. Tercih edilebilir. Sonradan sisteme kule tipi bir soğutucu eklenirse iyi olur.

@f0ze Sistem olarak gerçekten çok iyi bir öneri olmuş fiyat olarak diğer sistemlerden daha aşağıda bir fiyatı olduğundan gerekli iyileştirmeleri yapabilirim ancak kasa vb. seçenekleri özelleştiremiyorum sanırsam. Bu yüzden tercih etmedim. Daha öncesinde "Corsair Spect Delta" modelini kullandım ve pek memnun kalmadım.
Kampanya tarihlerini belirttiniz ancak site belirtmediniz. Sizinle birlikte o tarihleri bekleyeceğim sanırım haftaya kadar güzel bir sisteme karar vereceğim gibi duruyor. @f0ze

Geri
Yukarı