Hazır sistemlerdeki bileşenlerin kutuları yollanıyor mu?

Demeanour

Hectopat
İtopya veya İncehesap üzerinden bir hazır sistem almayı düşünüyorum ancak aklıma bir soru takıldı. Sistemi montajlı bir şekilde satın aldıktan sonra ekran kartının kutusuyla beraber ayrı bir kutuda geldiğini biliyorum fakat diğer montajlı olan bileşenlerin kutuları da farklı bir kargo ile geliyor mu? Tam olarak söyleyemedim galiba ama anlarsınız diye düşünüyorum.

Ek olarak belirteyim kasa ve kutular 2 ayrı kargo olarak geliyor.
Onu biliyorum , sadece diğer bileşenlerin kutuları geliyor mu ? diye merak ediyordum.
Bu aralar İtopya için yığınla şikayet var. Dikkate almanızı öneririm. Verilen siparişler gönderilmiyor veya eksik olarak gönderiliyor diye.
O şikayetlerin sebebinin Pandemi süreci dolayısıyla olduğunu düşünmekteyim pandemi süreci geçince düzelir diye düşünüyorum.

Birde arkadaşlar eğer hazır sistemde özelleştirme kısmında işlemci MPK olarak yada Tray olarak gözükmüyor ancak kendi sekmesine gittiğim zaman MPK ya da Tray olarak gözüküyor.Gelirken kutusuz olarak gelir değil mi?

Pandemi döneminde de sipariş verdim bir çok farklı yerden geçtiğimiz haftalarda da herhangi bir sıkıntı yaşamadım İtopya dahil . Hatta siparişten sonra 2 iş günü içinde ulaştı kargolar elime.

İşlemci olayını firmaya da sorabilirsin emin olmak adına.

Pandemi döneminde de sipariş verdim bir çok farklı yerden geçtiğimiz haftalarda da herhangi bir sıkıntı yaşamadım İtopya dahil . Hatta siparişten sonra 2 iş günü içinde ulaştı kargolar elime.

İşlemci olayını firmaya da sorabilirsin emin olmak adına.
Teşekkür ederim yardımınız için. İşlemci olayını soracağım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı