Haziranda sistem toplanır mı?

pcvsps

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar haziran ayında topladığım bir bilgisayarı alacağım ama doların yükselmesinden korkuyorum sizce haziranda dolar düşer mi ? Yoksa yükselir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ülkenin durumunu ele alırsak bunu hiçbir zaman bilemeyiz. Ben gün içerisinde doların 2.70 den 2.90 dayandığını biliyorum. Siyasi bir tartışma başlatmak istemiyorum ama TL miz sandığımız kadar güçlü değil. Tek nefeste dolar ve euro istediği zaman ülkeyi yangın yerine çevirebilir. Soruna gelirsek Bütcen X kadar olsun. Sisteminin fiyatı < X olduğu zaman hiç bekleme al.

Ülkenin durumunu ele alırsak bunu hiçbir zaman bilemeyiz. Ben gün içerisinde doların 2.70 den 2.90 dayandığını biliyorum. Siyasi bir tartışma başlatmak istemiyorum ama TL miz sandığımız kadar güçlü değil. Tek nefeste dolar ve euro istediği zaman ülkeyi yangın yerine çevirebilir. Soruna gelirsek Bütcen X kadar olsun. Sisteminin fiyatı < X olduğu zaman hiç bekleme al.
Ancak Haziran'da alabiliyorum bütcem 4500 alacağım sistemde o civarlada şu dolar yükselmezse alabilirim sistemimi

Dostum şimdi eğer ben ekonomiden anlıyorsam , seçimler olsun yeni başkanlıklar olsun başka ülkelerde çıkan sorunlar olsun örneğin ; Trump başkan olduğunda dolar nasıl arttıysa bunun gibi durumlarda da artacaktır. Bencede yukarıda arkadaşımızın dediği gibi bütçen X ise ne zaman <X olursa al :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı