HD 2600XT sistemde takılmalar oluyor

emirhan12345

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşla oyun oynuyorduk. Bir anda laf olur gibi bir şeyler olmaya başladı ve bilgisayarı kapattım. Ama hala aynı ekranda idi. Fişleri çektim, tekrar taktım. Sonra da Malwarebytes diye bir programı kurdum. Eskiden mining yaptığım için mining programları vardı, şöyle şeyler çıktı. Mining programlarını ne yapmalıyım? Şimdi eski ekran kartım var, HD 2600XT.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşla oyun oynuyorduk. Bir anda laf olur gibi bir şeyler olmaya başladı ve bilgisayarı kapattım. Ama hala aynı ekranda idi. Fişleri çektim, tekrar taktım. Sonra da Malwarebytes diye bir programı kurdum. Eskiden mining yaptığım için mining programları vardı, şöyle şeyler çıktı. Mining programlarını ne yapmalıyım? Şimdi eski ekran kartım var, HD 2600XT.
Hocam "şöyle şeyler çıktı" derken tam olarak neyden bahsettiniz ve bilgisayarınızın ekranına çıkan şey ne idi? Ya da bilgisayarınızı kapatma sebebiniz? Biraz daha bilgi lütfen. Anladığım kadarıyla mining programları sıkıntı çıkarıyor. Mining yapmıyorsanız programları kaldırın, bilgisayarı yavaşlatmakta etkileri var. Arkada bellek, işlemci ve ekran kartını kullanan şeyleri araştırın ve eğer mining ile ilgiliyse görevi sonlandırın ya da kaspersky manuel tarama ile kaldırın. Beş kere okuduktan sonra ancak bu kadar anlayabildim.

Yazdığın şeyi 5 kere okudum yine de anlamadım.

Ya kusura bakma ya heyecandan dün yazamamıştım ama mining programlarını antivirus yazılımı ile kaldırdım düzeldi :D

Kafam karıştı.
Tam olarak neler oldu? "şöyle şeyler" dediğiniz şeyler nedir?

Kusura bakma reis heyecandan öyle yazmıştımn düzeldi :D

Hocam "şöyle şeyler çıktı" derken tam olarak neden bahsettiniz ve bilgisayarınızın ekranına çıkan şey ne idi? Ya da bilgisayarınızı kapatma sebebiniz? Biraz daha bilgi lütfen. Anladığım kadarıyla mining programları sıkıntı çıkarıyor. Mining yapmıyorsanız programları kaldırın, bilgisayarı yavaşlatmakta etkileri var. Arkada bellek, işlemci ve ekran kartını kullanan şeyleri araştırın ve eğer mining ile ilgiliyse görevi sonlandırın ya da Kaspersky manuel tarama ile kaldırın. Beş kere okuduktan sonra ancak bu kadar anlayabildim.

Kusura bakma heyecandan yazamadım sorun düzeldi :D

A0 Türkçe. Lütfen en yakınınızdaki edebiyat öğretmenine başvurun.

Hemen dalga geçmene gerek yok birader heyecandan yazamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya kusura bakma ya heyecandan dün yazamamıştım ama mining programlarını antivirus yazılımı ile kaldırdım düzeldi :D

Kusura bakma reis heyecandan öyle yazmıştımn düzeldi :D

Kusura bakma heyecandan yazamadım sorun düzeldi :D

Hemen dalga geçmene gerek yok birader heyecandan yazamadım.
Konu kapanabilir. Çözdüğüne sevindim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı