Hd 310 Webcam Görüntü Yok

PatPat

Kilopat
Merhaba arkadaşlar;
Logitech hd 310 web kamerasını win7 64 bitlik işletim sistemine kurdum ve çalıştı. Ancak sabah bilgisayarı açtım görüntü yok, ne yaptıysam kamera görüntü vermiyor. Başka bir bilgisayara sürücü yükleyip denedim sorun yok.
Defalarca sürücü kaldırıp yükledim, cd ve siteden, kayıt defterinden girdileri de sildim ama olmuyor. Çok garip bir durum, çalışan alet görüntü vermiyor.

Tahmin yürütecek, akıl verecek arkadaşlar sizce ne sebep oluyor?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kayıt defteri ve başka yerlerden sürücü edindiğin için Yardımcı olmayacağım, Format atıp sürücüyü orj. sitesinden indirin sorunu sürücüde değil(uyumlu ise) ayarlarda arayın. Her çalışmadığında driverde kusur olacak diye bişey yok.

Kayıt defteri ve başka yerlerden sürücü edindiğin için Yardımcı olmayacağım, Format atıp sürücüyü orj. sitesinden indirin sorunu sürücüde değil(uyumlu ise) ayarlarda arayın. Her çalışmadığında driverde kusur olacak diye bişey yok.
Murat kardeşim sanırım tam olarak anlatamadım. Kendi orj. cdsi ile kurdum sürücünü ve çalıştı. Bilgisayarı kapattım, sabah kalktığım da açtım baktım görüntü yok yani kamera görünüyor ama siyah bir ekran var. Başka bilgisayar da denedim geliyor görüntü.
Orjinal cd ve kendi sitesinde ki sürücüleri denedim.

Defalarca sürücü kaldırıp yükledim, cd ve siteden, kayıt defterinden girdileri de sildim ama olmuyor.
Burada defalarca yükleyip kaldırdığını ve siteden dediğini gördüğüm için bunu söyledim. Ayrıca kayıt defterine bulaşmanız daha işi beter edeceğinden yardım etmiyorum. Format atın ve siteden güncel sürücüyü yükleyin, cd içerisinde ki sürücüyü kullanmayın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı