HD 3400 sistem Fortnite açar mı?

Tarrad1um

Hectopat
Bayağa kötü bir sistemim var ama Fortnite oynamayı istiyorum ve performans modunu yeni gördüm. Sistemim alt kısımda oyunu Very Low ayarlarda minimum çözünürlük ile açabilir miyim? Açarsam kaç FPS alırım 25 30 bile kabul ederim.

Not: Masa üstümün fotoğrafını çektim sadece oyunun değil bilgisayarın performansınıda maxsimuma çekmeye çalışıyorum gereksiz olan hizmetleri kapatmışım birim gölge kopyalayıcısı Vs. masaüstüm zaten XP gibi gözüküyor yüksek performans ayarındayım.

İşletim sistemi: Windows 7

Anakart: ASUSTeK Computer ınc. B75M-A.

İşlemci: Intel Pentium G2020 2.90 GHz.

RAM: 4 GB.

Ekran kartı: ATI Radeon HD 3400 series.

Dosya Ekleri

• bandicam 2021-02-07 13-34-33-203.jpg
    bandicam 2021-02-07 13-34-33-203.jpg
    34,5 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleyen: Moderatör:
Bayağa kötü bir sistemim var ama Fortnite oynamayı istiyorum ve performans modunu yeni gördüm. Sistemim alt kısımda oyunu Very Low ayarlarda minimum çözünürlük ile açabilir miyim? Açarsam kaç FPS alırım 25 30 bile kabul ederim.

Not: Masa üstümün fotoğrafını çektim sadece oyunun değil bilgisayarın performansınıda maxsimuma çekmeye çalışıyorum gereksiz olan hizmetleri kapatmışım birim gölge kopyalayıcısı Vs. masaüstüm zaten XP gibi gözüküyor yüksek performans ayarındayım.

İşletim sistemi: Windows 7

Anakart: ASUSTeK Computer ınc. B75M-A.

İşlemci: Intel Pentium G2020 2.90 GHz.

RAM: 4 GB.

Ekran kartı: ATI Radeon HD 3400 series.
Dün sormuştunuz, dün cevaplamıştık. Yine de söyleyeyim düz koşarken bile 25,30 FPS alıyor bu sistem. (İzlediğim kişi 8GB RAM sahibiydi diye hatırlıyorum) Dün de yazmıştım yapı savaşlarında sizi üzebilir. Performans modunu denemedim daha önce, ama öyle fevkalade bir yükseliş beklemeyin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı