HD 3600 ve E7300 laptop ne kadar eder?

Ne yapsın, adam mı kazıklasın? Ölü fiyat dediğin şey zaten olması gereken fiyat.

O zaman satmayacak bilgisayarı. Yani 500 TL için bilgisayar satılmaz. Tamam özellikleri aham şahan değil ama geliştirmesi ucuza yapılabiliyor. Mesela X5460 işlemciler 200 TL civarına geliyor. RAM desen daha ucuz. DDR2 olduğunda 2 GB tek kanal sadece. Haliyle biraz daha ucuza geliyor. Çok uzun zaman boyunca E7500 ile kullandığından biliyorum.

Zaten geliştirme için de bütçesi varsa hiç bu sistem için harcamayıp güncel sistemler için para biriktirmeli.

O zaman satmayacak bilgisayarı. Yani 500 TL için bilgisayar satılmaz. Tamam özellikleri aham şahan değil ama geliştirmesi ucuza yapılabiliyor.

Satıp satmayacağı da ona kalmış ayrıca. Buraya fiyatını sorup bilgi edinmeye çalışıyor konu sahibi, elindeki bilgisayar son derece düşük bir bilgisayar maalesef. O bilgisayara 850 TL teklif verir miydin sen?

Zaten geliştirme için de bütçesi varsa hiç bu sistem için harcamayıp güncel sistemler için para biriktirmeli.

Satıp satmayacağı da ona kalmış ayrıca. Buraya fiyatını sorup bilgi edinmeye çalışıyor konu sahibi, elindeki bilgisayar son derece düşük bir bilgisayar maalesef. O bilgisayara 850 TL teklif verir miydin sen?

Vermezdim çünkü elimde var. Neden alayım aynı karttan bir daha. 2 G41 1 G31 var (G31 bozuk gerçi.)

Ekranda kar taneleri var sizde de var mı bu?

Vermezdim çünkü elimde var. Neden alayım aynı karttan bir daha.

Elinizde olmasaydı alır mıydınız? Benim elimde de kartlar var fakat olmasaydı da almazdım 850TL'ye o sistemi. Hak etmez o kadarını, taş çatlasın 500TL.

Tamam dostum, sen haklısın.

Ya aslında ben tartışma olsun diye yazmadım. Zaten 500 TL bile olsa o bilgisayar satılmayacak. Çünkü eğer gerçekten çok darda olanlar hariç kimse bunu istemeyecektir. Haliyle ister 500 iste 700 istese bile satılmaz. Daha ben i5 11400F ve anakarta 2500 TL ilan verdiğimde satılmadı (bayağı zararda olduğumdan dolayı fiyatı yükselttim). Ama ona rağmen 2. elde bilgisayarlar kolay satılmıyor.

Ya aslında ben tartışma olsun diye yazmadım. Zaten 500 TL bile olsa o bilgisayar satılmayacak. Çünkü eğer gerçekten çok darda olanlar hariç kimse bunu istemeyecektir. Haliyle ister 500 iste 700 istese bile satılmaz. Daha ben i5 11400F ve anakarta 2500 TL ilan verdiğimde satılmadı (bayağı zararda olduğumdan dolayı fiyatı yükselttim). Ama ona rağmen 2. elde bilgisayarlar kolay satılmıyor.

Ben taş çatlasın anlamında 500TL dedim, en yüksek yazabileceği rakam olarak, normalde 400TL gibi bir fiyat koysa sisteme emin ol satılır.

Çünkü eğer gerçekten çok darda olanlar hariç kimse bunu istemeyecektir. Haliyle ister 500 iste 700 istese bile satılmaz.

Burada haklısınız, bütçesi düşük olanların dışında böyle bilgisayarlar satılmaz.

Başlıkta laptop diyor ama bilgisayarın laptop ile alakası yok. E7300 50 TL işlemci ekran kartı 150 TL desen RAM 100 TL, anakart 400 desen (biraz antikaya giriyor o yüzden pahalı) Intel Core için tasarlandı tamamen bahane o slogan sadece. O anakarta Xeon da takılabiliyor (modlu BIOS ile tabii ki de).

Hadi bir güç kaynağı falan vardır içinde HDD falan 100 de onlara de kasa de 50 TL oldu sana 850 TL.

Yani eğer PSU HDD kasa falan yoksa 700 TL eder.
knk dalgınlıkla yazdım pardon ya
Arkadaşlar merak ettim de sistemi satsam kaç para eder diye düşündüm. Sizce kaç para eder? Bana göre 600-700 falan.

Ekran kartı ATI Radeon HD 3600 (driver desteği yok)
İşlemci Intel Core TM2 Duo E7300 3M önbellek 2.66 GHz 1066 MHz FSB.
RAM 2 GB 800 MHz.
Anakart P5KPL-AM (Intel Core işlemcileri için tasarlandı)
MASAÜSTÜ SORRY

Geri
Yukarı