HD 4550 oyunlarda kasıyor

Nieagerams

Hectopat
Daha fazla  
Her gün oynadığım oyuna az önce girdim ve görüntüde anlatması biraz zor bir değişiklik vardı. Sabah oynamayı denedim ve böyle bir sorun yoktu. Aniden oldu her şey ve hiçbir şey yapmadım. Sizce neden olabilir? Ekran kartıyla ilgili bir sorun olabilir mi?

Sistemim:
Pentium Dual Core E6500.
HD 4550.
2 GB DDR3 RAM.

Oyunu silip baştan yüklemeyi denedim olmadı. Ekran kartı sürücüsünü bir daha yükledim ama eskisini silmedim, olmadı. Ayrıca kasmadan oynayabildiğim oyun artık kasıyordu.

Masaüstünde bu sorunu yaşamıyor gibiyim zira ben fark edemedim. YouTube ile izlediğim videolar ise kasıyor gibi ya da bana öyle geldi bilemiyorum.

DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldır tamamen yeniden yükle ayrıca oynadığınız oyun nedir?
Tamam, deneyeceğim. Oyun Multi Theft Auto.
Bir kere sisteminiz biraz eski ve günümüz şartlarına göre pek yeterli bir donanıma sahip değil o yüzden çok hızlı ve tam performans çalışmasını beklemeyin. @KRALCAN arkadaşın dediği gibi sürücüyü kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Bende de zamanında HD 4550 vardı. Eski kalmaya başladı artık.

Emekli olmaya niyetlenmiş gibi.
Bu üç yorum konu mesajım okunmadan yazılmış bence. Arkadaşlar, aniden oldu. Elbette sistemim eski ve süreç olarak eskiyebilir daha da. Ben ani bir değişimden bahsediyorum. Sistemin eski olmasıyla alakası yok ki.

Bu üç yorum konu mesajım okunmadan yazılmış bence. Arkadaşlar, aniden oldu. Elbette sistemim eski ve süreç olarak eskiyebilir daha da. Ben ani bir değişimden bahsediyorum. Sistemin eski olmasıyla alakası yok ki.
Bir şeyler yüklerken bilgisayarınıza zararlı bir virüs girmiş olabilir mi? Sürücüyü tekrar yükledikten sonra hala devam ediyorsa bir tarama yapmanızı tavsiye ederim.

Bir şeyler yüklerken bilgisayarınıza zararlı bir virüs girmiş olabilir mi? Sürücüyü tekrar yükledikten sonra hala devam ediyorsa bir tarama yapmanızı tavsiye ederim.
Herhangi bir şey yüklemedim bu süre zarfında.
DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldır tamamen yeniden yükle ayrıca oynadığınız oyun nedir?
Bu arada denedim ve olmadı hala aynı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı