HD 4650 oyunlarda kasmalar var

'Masaüstü Bilgisayarlar' bölümünde Recep Baltaş tarafından 12 Aralık 2010 tarihinde başlatılan konu.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Recep Baltaş

Recep Baltaş Technopat Yönetici

Beğenileri:
    42.560
    Yer:
    İstanbul
    Abi ben eski kasaptan alınma Ati X1200 Ekran kartımdan cok sıkayetciydim. Neyse değiştirme kararı aldım Tabi once arastırmadan, Neyse Ekran kartı sıparıs ettırcektim ki adam elindeki HD 4650 Yi bana 140 liraya sattı Ama baktımki oyunlarda KAsmalar Var, Üstelik Sistem bolumunde ki sorularda Ozellikle Hd4650 ye baktım degiştir Diyordun Bnde sonunda DX 11 destekli HD5670 Modelini Almaya karar verdim, Daha almadım eski hd4650 nin üstüne verecem Ve bu kartı alacam.

Şimdi Bu kart nasılş demiycem biliyorum Ki iyi. Ama Sorum Şu 128 bit Olması bni endişelendiriyor Dİğer ekran kartlarında 256 bit destrekli diyor Ben sana guvenerekten yola cıktım Ama alıcam kararım kesin.

2: Guc kaynagımı Ogrenemedim bir turlu ama uMARIIM Ki bi sorun cıkartmaz Beni1m 2RAM GB 4 yapıp dediğin gibi Windows 7 ye gececeğim. İşlemciyi Filan sonradan değiştirmeyi düşünüyorum Malum İmkanlar kısıtlı,

2. Recep Baltaş

Recep Baltaş Technopat Yönetici

Beğenileri:
    42.560
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle paran varsa HD 5670 de alma, en azından bir HD 5750 alıver. HD 5670’i hiç bütçesi olmayanlara öneriyorum. RAM miktarını da dediğin gibi 4 GB yap. Sonra da Windows 7’ye geç. Ama güç kaynağını da öğren mutlaka.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş