HD 4650 sistem ile yayın açılabilir mi?

frtzngn6565

Femtopat
Sistemim şu şekilde arkadaşlar:
Dual Core E6600
DDR3 8 GB RAM 2x4 1333 MHz
AMD Radeon 4650 ekran kartı
300W Power
Foxconn G41-MD anakart
300 GB HDD.

Bu sistemde yayın açmam imkansız mı?
Bir kariyer edinmek istiyorum bu yolda ve oynayacağım oyun League of Legends olacak. İmkansız mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam işlemci Quad 9XXX serisi olsa belki açar diyeceğim ama çok zor. Zaten o işlemci oyuna zar zor yetiyordur.
Evet maalesef ne yapacağım bilmiyorum bir kariyerim olsun istiyorum para kazanmak için de sistemim çok düşük. En düşük ayarlarda oynuyorum zaten..
Açılmaz.
Bence açılmaz ama internet bilgisi verir misin?
İnternetim kötü değil. Sistemim kötü maalesef

Evet maalesef ne yapacağım bilmiyorum bir kariyerim olsun istiyorum para kazanmak için de sistemim çok düşük. En düşük ayarlarda oynuyorum zaten..

İnternetim kötü değil. Sistemim kötü maalesef
Hocam anakartınız DDR3'müş. En azından LGA 1156 bir anakart bulabilirseniz Xeon x3440 gibi bir işlemciyle birleştiğinde LoL yayını yapılabilecek düzeye gelebilir. LoL ekran kartına aşırı yüklenen bir oyun değil zaten. 720P 30 kare yayın açacak kadar internetiniz varsa X3440 ile yayın yaparsınız.

Hocam anakartınız DDR3'müş. En azından LGA 1156 bir anakart bulabilirseniz Xeon x3440 gibi bir işlemciyle birleştiğinde LoL yayını yapılabilecek düzeye gelebilir. LoL ekran kartına aşırı yüklenen bir oyun değil zaten. 720P 30 kare yayın açacak kadar internetiniz varsa X3440 ile yayın yaparsınız.
Anladım çok teşekkür ederim dostum. Bu işlemci yerine intel core 2 Quad 9300 de olabilir mi acaba?

Anladım çok teşekkür ederim dostum. Bu işlemci yerine intel core 2 Quad 9300 de olabilir mi acaba?
Olabilir hocam. Eğer deneme imkanınız olursa çok daha iyi olur. Bir de yayın yapacağınız zaman FPS'yi 60'a sınırlayın ki işlemciye çok binmesin. Yoksa yayınınızda kare atlamaları vesaire olur. Gecikmeler olur. Problem yaratabilir.

Olabilir hocam. Eğer deneme imkanınız olursa çok daha iyi olur. Bir de yayın yapacağınız zaman FPS'yi 60'a sınırlayın ki işlemciye çok binmesin. Yoksa yayınınızda kare atlamaları vesaire olur. Gecikmeler olur. Problem yaratabilir.
Tamamdır dostum çok teşekkür ederim. Deneyeceğim inşallah bakalım hayırlısı diyelim. Yardım ettiğin için çok çok teşekkür ederim 😊😊

Hocam çok doğru söylüyor. Umarım iyi yerlere gelirsiniz. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı