HD 4650 siyah ekran veriyor

EgemenYvz16

Hectopat
Bilgisayarımı açtığımda ekran açılıyor ama birkaç saniye sonra ekran kapanıyor ya da siyah ekran veriyor.
Not: Yeni ekran kartımı takınca yapıyor.
AMD hıs HD 4650.

Windows 7 Ultimate.
4 GB DDR2 RAM.
Intel Pentium(r) Dual Core E5200 2.50 GHz.

Bence çok ısıtmışsın kartı o yüzden çipteki toplar çatlamış olabilir. Reballing gerekebilir. Ama sorun yazılımdan da kaynaklı olabilir. Bu yüzden sorunu tespit etmek için kolaydan zora doğru test ederek onu bul.

Bence çok ısıtmışsın kartı o yüzden çipteki toplar çatlamış olabilir. Reballing gerekebilir. Ama sorun yazılımdan da kaynaklı olabilir. Bu yüzden sorunu tespit etmek için kolaydan zora doğru test ederek onu bul.
Bilgisayarda ilk defa amd ekran kartı kullanacağım ekran kartını kendim taktım aldığım adamda sorunsuz diyordu

Aldığından beri böyle mi yoksa sen kullanırken mi böyle oldu?
Bak şimdi benim zotac 512 mb ekran kartım vardı bozuldu yeni bir tane ekran kartı aldım bende evde pc ye taktım çalıştırdım bilgisayarı bilgisayar açılırkenki windows logosunu gördüm sonra ekran gitti bir daha görüntü gelmedi ama bilgisayarın anakartında bulunan 256 mb ekran kartını kullandığım zmn görüntü geliyor sıkıntı ekran kartında yada ekran kartının sürücüsü yüklü değilki muhtemelen yüklü değil
Şuan ekran kartının sürücüsünü bulup indirmeye çalışıyorum
Aldığından beri böyle mi yoksa sen kullanırken mi böyle oldu?
Şuan internette bulduğum amd sürücüsünü indiriyorum olmazsa sorunu ne olabilir

Son düzenleme:
Bak şimdi benim zotac 512 mb ekran kartım vardı bozuldu yeni bir tane ekran kartı aldım bende evde pc ye taktım çalıştırdım bilgisayarı bilgisayar açılırkenki windows logosunu gördüm sonra ekran gitti bir daha görüntü gelmedi ama bilgisayarın anakartında bulunan 256 mb ekran kartını kullandığım zmn görüntü geliyor sıkıntı ekran kartında yada ekran kartının sürücüsü yüklü değilki muhtemelen yüklü değil
Şuan ekran kartının sürücüsünü bulup indirmeye çalışıyorum

Şuan internette bulduğum amd sürücüsünü indiriyorum olmazsa sorunu ne olabilir
Sıstemı onboard çalıştır ve DDU programını indir. Eski ekran kartı sürücüsünü program ile kaldırdıktan sonra 4650 ile çalıştır bilgisayarı driver kurmadan.

Yeni konular

Geri
Yukarı