HD 4850 nasıldır?

sugarsgames

Decapat
Daha fazla  
sadece csgo ve lol oynamak için Ati Mobility Radeon HD 4850 alabilirmiyim ? nasıldır fps bakımından . yada GeForce 9800GT , hangisi dağa iyidir lol ve csgo için ( satişta bunları bulabildim 2 sinden birini alacağım )

Hocam tam bütçe verirseniz daha iyisini de bulabiliriz. 4850 tarihe karışmış bir kart artık. Bir süre sonra oyunların DirectX desteği kesileceği için oynayamayabilirsiniz.

Hocam tam bütçe verirseniz daha iyisini de bulabiliriz. 4850 tarihe karışmış bir kart artık. Bir süre sonra oyunların DirectX desteği kesileceği için oynayamayabilirsiniz.
tam olarak 420 tl 2.çi elde bakıyorum temizinden , samsunda olursa 2 çi el satıcı iyi olur elden almak istiyorum ve vga çıkışı bulunmalı

tam olarak 420 tl 2.çi elde bakıyorum temizinden , samsunda olursa 2 çi el satıcı iyi olur elden almak istiyorum ve vga çıkışı bulunmalı
Hocam ben de Samsun'dayım ancak şu anda Samsun'da ikinci el piyasasında böyle ekran kartı bulmak çok zor. Ben de satıyorum elime geldikçe ancak param güvende öneririm.
İkincinin fiyatı biraz yüksek pazarlık yapabilirsiniz.

Hocam ben de Samsun'dayım ancak şu anda Samsun'da ikinci el piyasasında böyle ekran kartı bulmak çok zor. Ben de satıyorum elime geldikçe ancak param güvende öneririm.
İkincinin fiyatı biraz yüksek pazarlık yapabilirsiniz.
hd 6770 e aklım yattı teşekkür ederim ama güvenilirmi sonuçta elime alıp bakamıyacağım , ve kredi kartı olarak tek elimde ininal var nasıl ödeme yapacığmıda bilmiyorum
Bütçe belirtin hocam AMD nin HD serisi kartları çöp.
420 en fazla

AMD Radeon HD 4850 okay bir kart bence, evet dx11 desteği yok ama bu fiyata dx11 kart bulmak zor zaten. 9800gt ile karşılaştırırsak 9800gt nin driver desteği daha iyi ama çok yakın kartlar. birde alacaksanız 4850 yerine 4870,6770,5870,5770,550ti gibi kartlar bulabilirseniz daha iyi olur. Hatta

Yeni konular

Geri
Yukarı