HD 530 için oyun önerisi

150509

Kilopat
I3 6100 içindeki HD 530 kullanıyorum. Yüksek grafikli oyun arıyorum. Gömülü kartla nasıl oyun oynayacaksın diye soranlar genelde oyunları 1024x768 oynuyorum. Benim için problem değil, monitörüm gereği. Sürükleyici sıkmayan oyun varsa önerirseniz sevinirim. Mafia 1 ve 2'yi bitirdim. 3`ü sistem gereği oynayayım.

GTA V i sevmediğim için es geçtim :) Benim görüşüm online dışında kötü oyun senaryosu da öyle. Onlinede de çok çocuk var. Hikayeli senaryolu oyunlar istiom sisteme göre değilde kaliteye göre sölerseniz daha iyi olur :)

Alan Wake oyunun öneririm. Sıkılmadan 9 saat. Bir günde bitirebilirsiniz. Ben şahsen farklı farklı oyunlarda oynadığım için 3 gün falan sürdü. :)
Şahsen öneririm. Hikayesi güzel, sizi sıkmayacak bir oyun. Fakat müzik telifleri nedeniyle Steam'den kaldırıldı. Şuan Steam kodu satan sitelerde bulabilirsiniz. Kesinlikle tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı