Hd 5450 Oyunlarda Kasma Sorunu

was96

Hectopat
Merhabalar Arkadaşlar,

Arkadaşlar 2 Sene Once Bir Kasa Aldım Ve Aldığım Sene Bilgisayar Windows 7 32 bit Kuruluydu. Crysis 2 kurmuştum. Abi Crysis 2 de hiç donma problemim yoktu yani o zaman bilgisayarlardan pek de anlamıyordum abim almıştı kasayı. Çok iyi şekilde oynuyordum aşağı yukarı oyunun ayarları ile bile oynamamıştım. 20 fps çok rahat alıyordum. Sanıryorsam yüksek ayarlardaydı oyunda herhalde ama hiç donmuyordu ve oyunu 2 gün boyunca oynamıştım ve zevk almıştım. Aradan 1 yıl geçti dedim 32 bit te iken performansı arttırayım 64 bit yapayım daha fazla ram olur dedim attım, crysis 3'ü indirdim. Abi inan 2 fps low ayarlarda 13 fps alıyor. Dedim herhalde bilgisayarımın özellikleri kötü bu oyun gelişmiş dedim bari dedim crysis 1 i indirim yeni kasa toplayana kadar. Onu da indirdim yüksek ayarlarda 8 fps alıyor ve acayip şekilde donuyor. Siz ce Kasması Normal mi

Buyur Özellikleri:

• AMD Athlon(tm) II X4 640 Processor(4 Çekirdek)
  • 8 Gb Ram
  • 500 GB Harddisk C Disk 200 D Disk 250 Gb
  • Windows 7 64 Bit
  • AMD Radeon Hd 5450 512 Mb 128 Bit Toplam Kullanabilir Bellek 4351 Mb Ayrılmış Grafik Belleği 512 Mb
  • Anakart Asrock N68 S3 UCC 1600 MHZ

64 Bitten 32 Bite Mi Çevireyim Şimdiden Önerileriniz İçin Çok Teşekkür Ederim.

Merhaba. Hd 5450 Nvidia geforce 9500 gt den dahamı kötü. Çünkü ben bu kartla crysis 2 yi orta ayarlarda akıcı bir şekilde oynayabiliyorum.

800x600 çözünürlükte mi ? Yoksa ayarların çoğunu kapatıp da mı oynadın ? 8 GB RAM'in varsa Windows 8 64 Bit kurman lazım. 8 GB RAM'i olan bir sisteme 32 Bit kurmak aptallıktan başka bir şey değil. Güç kaynağın kaç watt ? Ekran kartının değişmesi lazım.

Ayarların yarısından çoğu orta seviyedeydi. Ayrıyeten çözünürlük o kadar düşük değildi abartmayalım :) Ben sadece o karta marıo yakıştırması yapılmasına biraz kızdım diyebilirim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı