HD 5450 sistemde yayın açmak sorun olur mu?

ExE_NatilioN

Picopat
Daha fazla  
İstem özelliklerim:
3 GB RAM.
AMD Radeon HD 5450 ekran kartı.
Genuine Intel (r) CPU 2140 1.60 GHz.
Windows 10 Pro 64X işletim sistemi ( boşta 800 MB RAM kullanıyor)
250x2 HDD.

Merak ettiğim böylebi sistemde FPS düşmeden yayın yapmam bilgisayarım kötü ve daha önce açtığım forumda yayın yapamayacağım söylenmişti bu sistemle ve bilgisayar 2 güne falan bozulur mu? Acaba sistemi zorluyor mu yayın açmak? Bilgisayarımın bozulmasını istemem. Bozulur çöker ya da hiçbir şey olmaz diye cevaplar verirseniz sevinirim.

Yayını bırak normalde bile zar zor çalıştığını düşünüyorum o bilgisayarın. O işlemci - ekran kartı - RAM falan derken direk o sistemle yayın falan açamazsınız maalesef. En kötü Q9550 - GT730 - 6 GB RAM gerekli.

720p yapar diye düşünüyorum rahatça. Arkadaşlar gömmeye gerek yok arkadaşa fikir verelim sorusunu yanıtlayalım yeter.

Sistemin eski yayın açabilir arkadaşların gömdüğüne bakma ama o bozulur diyen arkadaş kafayı sıyırmış tabii ki zorlar en düşük ayarlarda bir yayın açmayı dene derim ama keyfi olcağını sanmıyorum fazla.

Yayını bırak normalde bile zar zor çalıştığını düşünüyorum o bilgisayarın. O işlemci - ekran kartı - RAM falan derken direk o sistemle yayın falan açamazsınız maalesef. En kötü Q9550 - GT730 - 6 GB RAM gerekli.

Demek istediğim anlamamışsın dikkatli okursan sevinirim yayını 720p 30 FPS kasmadan yapabiliyorum bu bilgisayara zarar verir mi demek istedim.
Yayın açamazsın aşırı FPS düşüşü yaşarsın. Zaten yayına da düzgün görüntü veremeyebilirsin elgatosuz tek sistemle.

Demek istediğim anlamamışsın dikkatli okursan sevinirim yayını 720p 30 FPS kasmadan yapabiliyorum bu bilgisayara zarar verir mi demek istedim FPS düşüşüde yaşamıyorum fazla.
Sistemin eski yayın açabilir arkadaşların gömdüğüne bakma ama o bozulur diyen arkadaş kafayı sıyırmış tabii ki zorlar en düşük ayarlarda bir yayın açmayı dene derim ama keyfi olcağını sanmıyorum fazla.

Arkadaşlar konuyu anlamamışlar 720p 30 FPS kasmadan yayın açabiliyorum zaten bilgisayara zarar verir mi demek istemiştim anlayaşından dolayı teşekkür ederim ama 1 kişi bile düzgün okumamış yazdıklarımı.

Zarar vermez fakat ısıları sürekli kontrol etmeniz gerek. Ben o sistemin 720P 30FPS yayın verebildiğinden hâlâ şüpheliyim.

Geri
Yukarı