HD 5470 sisteme Hangi Windows kurulmalı?

Ozan19

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar ben şu an Windows 10 kullanıyorum normalde AMD ekran kartım vardı (HD 5470) ama ne olduysa artık o ekran kartı driverini kurunca ya da Update kurunca hep mavi ekran veriyor. Şimdi sistemimin özellikleri 240 GB SSD Intel Pentium 2.0 GHz işlemci 6 GB RAM (HD 5470 sıkıntılı) Windows 7 kurmalı mıyım b? U arada Intel HD Graphics kullanılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben aslında Windows 7 kurmak isterdim ama temiz ISO yok.
Win7 kullanarak pc ni çöp etme derim hem destek te bitti benim önerim win8.1 istersen SL istersen PRO hepsini rahatlıkla indirip kurup kullanabilirsin.
Ben şimdi onu indiririm ama onun internet sıkıntısı var nasıl driverini bulurum.
Tekrardan merhaba,
Microsoft community de böyle bir makale buldum;

Yaşadığınız sorun ile ilgili olarak, bilgisayarınızın ağ aygıtının, Windows 8.1 işletim sistemi ile uyumlu olan güncel sürücüsünü edininiz.

Komut İstemi'ni yönetici olarak çalıştırın ve aşağıdaki komutları giriniz:

1. netsh int ip reset a.txt (Komutunu yazıp ENTER tuşuna basın. Bazı bölümlerin sıfırlandığını ve karşılığında TAMAM yazdığını teyit edin.)

2. netsh winsock reset (Komutunu yazıp ENTER tuşuna basın. Bazı bölümlerin sıfırlandığını ve karşılığında TAMAM yazdığını teyit edin.)

3. netsh winhttp reset proxy (Komutunu yazıp ENTER tuşuna basın.)

4. netsh advfirewall reset (Komutunu yazıp ENTER tuşuna basın.)

5. ipconfig /flushdns (Komutunu yazıp ENTER tuşuna basın.)

Bilgisayarınızı yeniden başlatarak durumu kontrol edin. Ayrıca bakınız: Ağ bağlantısı sorunlarını giderme ve Kablolu ve kablosuz ağ sorunları

Dediğiniz gibi o da driver indirin diyor belki bu uygulama işinizi görür
Link:Yükle ®* için Intel Windows 8.1 Ağ Bağdaştırıcısı Sürücüsü
Umarım sorun geçmiştir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı