HD 5500 Watch Dogs Oyuna Giremiyorum

BombStyle

Hectopat
Daha fazla  
Watch dogs'u açıyorum ayarları en düşüğe alıyorum new game diyorum oyun yükleniyo sonra siyah ekranda kalıyo açılmıyor, bende oyunu kapatıyorum.

Watch Dogs Sistem Gereksinimleri

En Düşük (minimum) Gereksinimler

İşletim Sistemi:
Windows Vista 64 Bit (servis pack 2 ile birlikte) / Windows 7 64 Bit (Service Pack 1 ile birlikte) / Windows 8 64 Bit
İşlemci: Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.66 GHz / AMD Phenom II X4 940 @ 3 GHz
RAM: 6 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan 15 GB olarak belirtiliyor.
Ekran kartı: 1 GB video belleğe sahip ve Shader Model 5.0 desteği sunan ekran kartı
Direct X: Dx 11

Önerilen (maximum) Gereksinimler
İşletim Sistemi:
Windows Vista 64 Bit (Service Pack 2 ile birlikte) / Windows 7 64 Bit (Service Pack 1 ile birlikte) / Windows 8 64 Bit
İşlemci: Intel Core i7 3770 @ 3.5 GHz / AMD FX 8350 @ 4 GHz
RAM: 8 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan 15 GB olarak belirtiliyor.
Ekran kartı: 2 GB video belleğe sahip ve Shader Model 5.0 desteği sunan ekran kartı
Direct X: Dx 11

Benim Sistem
  • Windows 8.1 64 bit
  • intel core i5 3470 3.20 GHz
  • Ram 8GB
  • Hard Disk Boş Alan 47 Gb
  • Ekran kartı 2 Gb AMD Radeon HD 5500
Çok uğraştım sürücü güncelledim ama açılmadı.

Ekran kartı sürücü ilk yüklediğimde az bişey oynadım sonra kamerayı hacklerken dondu dahada açılmadı.

Sorun çözüldü hd 5500 Direct X 10 watch dogs Direct X 11 istiyor.
Konu stop.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı