HD 5570 Oyun Performansı

• Konuyu başlatan ilker
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 13B
I

ilker

Ziyaretçi
Merhabalar Sapphire 1 GB GDDR3 128 bit ekran kartım var oyunlarda battlefield 3 High ayarlarda sadece Anti Alising kapalı 16X AF V-Sync açık 25 Fps civarında oynuyorum. Far Cry 3 Medium ayarlarda Anti Alising kapalı 16 X V-Sync açık onada 25-26 Fps civarında Oynuyorum. Bu konuyu açmamın sebebi system requaments lab ve diğer formlardakilerin o pc ezik o kaldırmaz çöp ölü gibi laflarına inanmayın ve oyunu kendi pc açarak denetleyin.Bende aslında bu oyunları kaldırmaz diye umuyordum fakat bilgisayarım beni çok şaşırttı.
Sistem:
  • Intel Core 2 Duo E 4300
  • MSI P4M890 MS-7255
  • Kingston DDR2 667MHZ
  • Samsung 160 GB
  • Pegasus 450 W ATRIX Kasa
  • Sapphire HD 5570 1 GB 128 Bit
Bu Hurda Nasıl Bunu yapıyor ?

800*600 çözünürlükte oynuyorsan diyecek lafım yok. Video çek ve göster. Ben inanmıyorum hala 5570 ile o ayarlarda oynayabildiğine.
Çözünürlüğü belirtmemişsin oysaki çok çok önemli bir kriter çözünürlük.

Veya sen oynadığını sanıyorsun. Ben HD 6850 yetmiyor diye 787 almak istiyorum. Sen 5570 ile Battlefield 3'ü High ayarlarda oynuyorsun. İlginç.

Ayarları ve fps'yi gösteren bir video çek.

800*600 çözünürlükte oynuyorsan diyecek lafım yok. Video çek ve göster. Ben inanmıyorum hala 5570 ile o ayarlarda oynayabildiğine.
Çözünürlüğü belirtmemişsin oysaki çok çok önemli bir kriter çözünürlük.

Veya sen oynadığını sanıyorsun. Ben HD 6850 yetmiyor diye 787 almak istiyorum. Sen 5570 ile Battlefield 3'ü High ayarlarda oynuyorsun. İlginç.

Ayarları ve fps'yi gösteren bir video çek.

Ben de 1440*900'de ultra ayarlarda yüksek bir FPS alıyorum BF3'te. En az 25 olduğuna eminim. (Kart HD5770)

2013-01-08 00:33:57 - bf3
Frames: 65 - Time: 2169ms - Avg: 29.968 - Min: 29 - Max: 31

hrq0j.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok be abi be ne tost makinesi 1024*1024 çözünürlük bende şaşırdım. Hayret ettim Anti Alising açınca kasıyor ama Anti Alising kapalı diğer ayarlar hepsi High .Çok rahat oynanıyor takılma yok sadece mause biraz hızlı haraket ediyor

Çok rahat oynanıyor kelimesini kullanma bence. İnan ki 30 fps'nin altında oynadığın oyun oyun değildir.

Örneğin ben GTA4 oynarken fps 30'un altına inerse önümü bulanık görüyorum resmen :D Ama 45 ve üzerinde oh be oyun ne güzel sarıyor diyorum. 25 fps'de oynadığın oyun mario'dan farksız olur diye düşünüyorum ben.
Sen halinden memnunsan güle güle kullan :D

Bu arada bir video çeksen çok iyi olur. Telefon kamerası da olur.
1-Önce bir program ile donanımlarını göster.
2-Oyunun tüm ayarlarını göster.
3-Fraps açıkken oyunu oyna ve aynı anda kaç fps aldığını göster bize.

Ben rahat oynadığına hiç inanmıyorum. Adamı vurabilmek için çok çabalıyorsun bence.

Ben 6670 ile Crysis 2'yi 1280*1024 ve orta ayarlarda oynayamıyordum. Adamları düşük ayarda fark edemiyordum. Yüksek ayarda da kasıyordu. Sırf bu yüzden 6850'ye geçtim zaten. İyiki de geçmişim.

30 FPS altında sadece 25-26 FPS arası. Ayrıca Fraps yerine BF3'ünkini kullansam olurum Frapsın yanlış ölçtüğü söyleniyor, valla ben bir takılma falan hissetmiyorum. Sıkıntı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı