HD 5670 Valorant son güncellemeden sonra FPS düşmesi

İşletim sistemi
Windows 10

litsie

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
6 GB DDR3 1333MHz
Ekran kartı
AMD Radeon HD5670
Anakart
GIGABYTE H61M-S2PV
İşlemci
Intel i5 2310 2. nesil 2.9 GHz
En son Neon Update'inden sonra FPS'im epey düştü, Fade'de oyuna eklendiğinden beri doğru düzgün oyunu oynayamıyorum.

Bilgisayarım güzel bir bilgisayar değil, ortalama da değil fakat oyunu rahatlıkla 60-70 FPS açabilecek bir bilgisayar. Önceden aşırı rahat oynadığım oyunu şu an hiç açamıyorum bile, sebebi ne olabilir? FPS arttırmak için önerebileceğiniz şeyler var mı?

Maalesef giderek fazla sistem istiyor. Riot güncelleme getirdikçe optimizasyonu bozuyor. Fakat bilgisayarınız da bir hayli eski. FPS Artırmak için yapabileceğiniz bir şey yok hocam. Yeni bilgisayar kesin çözüm.

En son Neon Update'inden sonra FPS'im epey düştü, Fade'de oyuna eklendiğinden beri doğru düzgün oyunu oynayamıyorum.

Bilgisayarım güzel bir bilgisayar değil, ortalama da değil fakat oyunu rahatlıkla 60-70 FPS açabilecek bir bilgisayar. Önceden aşırı rahat oynadığım oyunu şu an hiç açamıyorum bile, sebebi ne olabilir? FPS arttırmak için önerebileceğiniz şeyler var mı?
Yeni bir işlemci ye geçme gibi bir bütçeniz yok ise
Çözünürlük kısılabilir
Ayarlar en düşüğe alınabilir
Windows + R > "msconfig" > hizmetler > bütün Microsoft hizmetlerini gizle > tümünü devre dışı bırak .

Daha sonra yine msconfig den başlatma kısmından başlatma sırasında açılan uygulamaları kapatabilirsin

Geri
Yukarı