HD 5770 sistem için 250W PSU yeterli olur mu?

Elevan065

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, HD 5770 alacağım. Güzel bir ekran kartı fakat voltaj değerini bilmiyorum. Sistemimi yazıyorum sizce uyumlu mudur?

Q9550 2.83 GHz.
HD 4650 1GB DDR3 128bit.
4 GB DDR3 RAM 1333MHz.
250W Casper PSU.

Bu PSU, HD 5770 için yeterli midir?

Bu eski PSU'ları artık kendi haline bırakmak lazım, sistemi çalıştırır ama yük altında zamanla sorun çıkarmaya yatkın olur. Kullanılmamalı, ki her şeyi geçtim. PCIe güç kablosu var mıdır ki onda? Zannetmem, bir de üstüne molex to PCIe dönüştürücü alman gerekecek.

Bu eski PSU'ları artık kendi haline bırakmak lazım, sistemi çalıştırır ama yük altında zamanla sorun çıkarmaya yatkın olur. Kullanılmamalı, ki her şeyi geçtim. PCIe güç kablosu var mıdır ki onda? Zannetmem, bir de üstüne molex to PCIe dönüştürücü alman gerekecek.
Pekala, bu ekran kartı 1030'dan daha performanslı. Kaç W bir Psu almalıyım peki?

Pekala, bu ekran kartı 1030'dan daha performanslı. Kaç W bir PSU almalıyım peki?

Hiç sanmıyorum 1030'dan daha performanslı olduğunu. Bende de aynı işlemci var RX 550 ile kullanıyorum darboğaz olmuyor. Sana da en kötü HD 7850, GTX 660, RX 460, GTX 750 Ti, RX 560 - 550 le re bakmanı öneririm o kartı salla bayağı eskidi artık. Son olarak anakartın büyük ihtimalle 8 GB RAM destekliyordur RAM ı 8 yap sistemden tam performans alabilmek için.

Hiç sanmıyorum 1030'dan daha performanslı olduğunu. Bende de aynı işlemci var RX 550 ile kullanıyorum darboğaz olmuyor. Sana da en kötü HD 7850, GTX 660, RX 460, GTX 750 Ti, RX 560 - 550 le re bakmanı öneririm o kartı salla bayağı eskidi artık. Son olarak anakartın büyük ihtimalle 8 GB RAM destekliyordur RAM ı 8 yap sistemden tam performans alabilmek için.
Hocam malesef bütcem o kartlara yetmiyor. Ben sadece kaç W Psu alırsam 5770'e yeterli olur onu soruyorum. Assasins creed serisini oynayabilmem için o kartı almam lazım.

Belkide PSU güzel alırsam 550ti düşünüyorum. Nvidia ve Amd kullandım fakat düşük çözünürlükde pikselleşme Amd'de daha fazla o yüzden nvdia tercih etmek istiyorum.

Hocam maalesef bütçem o kartlara yetmiyor. Ben sadece kaç W PSU alırsam 5770'e yeterli olur onu soruyorum. Assassin's Creed serisini oynayabilmem için o kartı almam lazım.

Belkide PSU güzel alırsam 550 Ti düşünüyorum. NVIDIA ve AMD kullandım fakat düşük çözünürlükde pikselleşme AMD'de daha fazla o yüzden NVIDIA tercih etmek istiyorum.

Hacı yalnız 4 GB RAM ile en fazla Black Flag'e kadar oynarsın seriyi, ha diyelim bir 4 daha attın Unity bile tat alarak oynayamazsın. PSU konusunda işlemcide 95W kullandığı için minimum 400-450W almanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı