HD 6350 sisteme oyun önerisi

Allah aşkına sen ne diyorsun ya. Oyun ekran kartı isteyen bir oyun, HD 6350'den neredeyse %50 daha iyi olan GT 220 bile GTA 5'i zorlanarak oynatıyor.

@Hououin Kyouma siz de söyleyin bir iki kelime hocam!

Aynen 5200+ ile GTA'da textleri yüklemeye çalış bakalım yükleyecek mi? 🤣

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynen 5200+ ile GTA'da textleri yüklemeye çalış bakalım yükleyecek mi? 🤣

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Senin üstüne çok gittim galiba. Bayağı sinirlendim sana kusura bakma. Her şey benim hatam. :(

5200+ çok zayıf bir CPU, GTA San Andreas oyununda bile sorun çıkarabilir. Pentium E5400 bile daha iyi o CPU'dan.

Affet beni işi kavgaya getirdiysem. Haklı çıktın. Ben en iyisi daha fazla bu konuyla uğraşmayayım.

Ama sakın bunu unutma, HD 6350 CS:GO'yu bile doğru düzgün oynatamayan bir GPU.

Senin üstüne çok gittim galiba. Bayağı sinirlendim sana kusura bakma. Her şey benim hatam. :(

5200+ çok zayıf bir CPU, GTA San Andreas oyununda bile sorun çıkarabilir. Pentium E5400 bile daha iyi o CPU'dan.

Affet beni işi kavgaya getirdiysem. Haklı çıktın. Ben en iyisi daha fazla bu konuyla uğraşmayayım.

Ama sakın bunu unutma, HD 6350 CS:GO'yu bile doğru düzgün oynatamayan bir GPU.

Est hocam gayet sakindim CS:GO Valorant gibi oyunlar işlemci tabalı zaten HD5570'i getir Valorant'a gir ama işlemci Q9400 olsun alacagın oyun içi medi/low ayarlarda 150/80 olur benım demek ıstedıgım Low profıl ekran kartlarınada umit verilmeli millet kartı gorunce açmaz der geçer ama bir denersin açar ummadık taş baş yarar misali test ederken bende beklemiyordum ama gayetde açıyordu.

Est hocam gayet sakindim CS:GO Valorant gibi oyunlar işlemci tabalı zaten HD5570'i getir Valorant'a gir ama işlemci Q9400 olsun alacagın oyun içi medi/low ayarlarda 150/80 olur benım demek ıstedıgım Low profıl ekran kartlarınada umit verilmeli millet kartı gorunce açmaz der geçer ama bir denersin açar ummadık taş baş yarar misali test ederken bende beklemiyordum ama gayetde açıyordu.
Low Profile ekran kartları ayrı güzel zaten hocam :) Adınız ne? HD 6350 Low Profile değil ama. Senin konunu da inceleme altına alacağım büyük iş başarmışsın HD 5570 ile.

Kusura bakma seni boşuna yordum akşam akşam.

Ben GT 220 ile GTA 5'i bırak CS:GO'yu oynayamadım :(

Low profile ekran kartları ayrı güzel zaten hocam :) adınız ne? HD 6350 Low profile değil ama. Senin konunu da inceleme altına alacağım büyük iş başarmışsın HD 5570 ile.

Kusura bakma seni boşuna yordum akşam akşam.

Ben GT 220 ile GTA 5'i bırak CS:GO'yu oynayamadım :(

Hocam çok garıpsedım mesajınızı dalgamı geçıyorsunuz cıddı mısınız anlayamadım ama işlemciniz nedir?

Her şey ekran kartında mı bitiyor orada kullandıgım işlemci fosil çift çekirdekli onda textler yuklenmez Quad serısınde oyunu rahatlatır textlerı yukler 5570 kartta yuksek ayarlarda test ssagladım ona ragmen o degerler ayrıca gorsellere bakarsan 300 küsur MB kullandıgını gorursun.🤣

Dostum her şey ekran kartında bitmiyor fakat ekran kartıda çok önemli sırf işlemci 4 çekirdek diye oyun 30 FPS olmayacak.

Half life 1 ve 2
Mafia 2 ( Sıkıntı çıkabilir ama denemeye değer )
Far Cry 2
Assasins Creed 1 ve 2
Call Of Duty MW2 harika bir oyundur sıkıntı çıkarmaz
Cod Mw3 Türkce Dublaj Yaması da var
Mafia 1 kontroller biraz kanser ama oynanır
Prototype 1

Dostum her şey ekran kartında bitmiyor fakat ekran kartıda çok önemli sırf işlemci 4 çekirdek diye oyun 30 FPS olmayacak.

Aynen hocam 5200+'ya R7 370 4 GB taktım LoL'de Low ayarlarda 70 FPS gördü sonra Quad 9400 taktım orta ayarlarda 200 gördü i7-7700K taktım ultrada 250 300 gördü demek neymiş çogu şey işlemcide bitiyormuş 5200+ GTX 3060 taksan dahi kötü sonuç alacaksın çünkü kartı besleyemiyor işlemci hızına yetişemiyor yetişemeyince ne oluyor görseli işleyemiyor.

Aynen hocam 5200+'ya R7 370 4 GB taktım LoL'de Low ayarlarda 70 FPS gördü sonra Quad 9400 taktım orta ayarlarda 200 gördü i7-7700K taktım ultrada 250 300 gördü demek neymiş çogu şey işlemcide bitiyormuş 5200+ GTX 3060 taksan dahi kötü sonuç alacaksın çünkü kartı besleyemiyor işlemci hızına yetişemiyor yetişemeyince ne oluyor görseli işleyemiyor.

Dostum Q9300 ve HD 6350'den bahsediyoruz işlemcide önemli fakat ekran kartı kötü olduktan sonra işlemcinin ne önemi var bu arkadaş nasıl GTA 5 oynasın?

Geri
Yukarı