HD 6510 sistem GTA 5 hangi ayarlarda oynatır?

Hocam HD serisi ekran kartı GTA 5 oynatıyormuymuş inince kaç FPS aldığınızı paylaşabilir misiniz en düşük ayarlarda merak ettim.

Şu anda GTA 5'in kurulumunun bitmesine az kaldı. Deneyerek görürüm fakat merakımdan soruyorum. Hangi ayarlarda oynayabilirim? Sistem:
Core 2 Quad Q8400.
HD 6510.
4 GB RAM.

1080p de her şey en düşük ayarlarda FPS açısından ortalama 20-25 FPS alırsınız bence ama yere göre artar ve de bence 900pde oynayın 30 FPS civarı oynarsınız eğer oynatamaz ise 720p yapın o zaman 33-34 FPS civarı bir şey olur FPS'iniz.

900p'de rahat oynatmaz o sistem, 720p'de oynarsın. HD 6570 ile aralarındaki fark ne bu arada o kartın?
900p FXA açık gölgeler soft akıcı.

1080p de her şey en düşük ayarlarda FPS açısından ortalama 20-25 FPS alırsınız bence ama yere göre artar ve de bence 900pde oynayın 30 FPS civarı oynarsınız eğer oynatamaz ise 720p yapın o zaman 33-34 FPS civarı bir şey olur FPS'iniz.
Evet doğru.

900P FXA açık Gölgeler soft gayet akıcı.

900p fxa açık gölgeler soft akıcı.

Evet doğru.

900p fxa açık gölgeler soft gayet akıcı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu kişi burada 30 FPS civarı alıyor GTA 5 de ama hangi ayar bilmiyorum fakat büyük ihtimalle 720P'dir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu kişi burada 30 FPS civarı alıyor GTA 5 de ama hangi ayar bilmiyorum fakat büyük ihtimalle 720P'dir.
Ben 900p FXAA açık gölgeler soft Gayet akıcı oynuyorum. Benckmarkta 40 fps e yakın alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı