HD 6570 hangi oyunları açar?

Sana şöyle söyleyeyim.
Arkadaşımın yeni aldığı bir bilgisayarı var ve bilgisayarın özellikleri şöyle:
GT 1030.
i5 3470.
8 RAM.
En düşük ayarlarda 25-30 arasında takılıyor.

Neden arkadaşın sistemine göre yorumluyorsun? Sorunun bildiğin halde neden ona göre söyledin? Sentetik teste göre söylemen daha doğru olacak. Al karşılaştırma. FIFA 22 o kadar sistem isteyen oyun değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Başka neye göre yorumlayayım.
Ayrıca YouTube'daki testlere de çok güvenmem.

Adam yıllardır bu işini yapıyor. Son canlı yayınlarda testler yapılıyor. Gidip bir bakabilirsiniz. Lütfen rica ediyorum gelip bana bilmişlik taslamayın. Kendi hatanın farkında ol ve bir daha bunu yapma. İyi forumlar..

Başka neye göre yorumlayayım.
Ayrıca YouTube'da ki testlere de çok güvenmem.

Hocam dün kimseye inanamadım arkadaşımın PCsinde i3 2120 ve HD 6570 4 GB RAM ile en Low ayarlar 720p 35 40 FPS arası gidip geliyordu? Siz neye göre yorum yapıyorsunuz veya mesaj mı kasıyorsunuz anlamadım lütfen bilmediğiniz formlara saçma sapan yorumlar yapmayın iyi formlar.
Adam yıllardır bu işini yapıyor. Son canlı yayınlarda testler yapılıyor. Gidip bir bakabilirsiniz. Lütfen rica ediyorum gelip bana bilmişlik taslamayın. Kendi hatanın farkında ol ve bir daha bunu yapma. İyi forumlar.

Size de teşekkür ederim hocam.

Hocam dün kimseye inanamadım arkadaşımın PCsinde i3 2120 ve HD 6570 4 GB RAM ile en Low ayarlar 720p 35 40 FPS arası gidip geliyordu? Siz neye göre yorum yapıyorsunuz veya mesaj mı kasıyorsunuz anlamadım lütfen bilmediğiniz formlara saçma sapan yorumlar yapmayın iyi formlar.

Ne alaka bilmediği konu?
Youtube'deki testler burada bilgi kirliliği yapan insanlara nazaren çok daha doğru.

• i3 2120.
  • HD 6570.
  • 4 GB RAM.

Valorant'ta hangi ayarlar da hangi çözünürlük FPS?
LoL hangi ayarlar hangi çözünürlük FPS?
Ess en fazla kaç açar en son 18 oynadım ama 19 açar mı?
Ve GTA 5 son olarak aynı sorular.
Şimdiden teşekkür ederim.

RAM eklemesi yapmalısın GTA V oynarsın Valorant oynarsın LoL medium Low ayarlarda 100 FPS üzeri alırsın. Kendi sistemime göre değelendirdim senin ekran kartın benimkinden daha iyi ben LoL'de medium Low arası 80 FPS alıyorum. İşlemcimde i5 2400S.
İkisi de 2 nesil. Her iki oyu7nuda kendi sistemime indirip oynadım GTA V de 25 30 FPS aldım Low da Valorant haritadan haritaya göre değişiyor ama genellikle 55 60* FPS civarı. Sende bunların 2 tık üstü FPS alırsın işte.

Bende 6570 var işlemci i3 3220 12gb ram ancak yükleme ekranında sorun yaratıyor ne yapmamı tavsiye edersiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı