HD 6570 nasıl hız aşırtma yapılır?

Barney28

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar nasıl yapacağımı bilmiyorum. Beni bilgilendirir misiniz? Galiba bu ekrandan yapılıyor.

1642789581467.png

MHz şu an 650'de. Bunu neye göre yukarı çekmeliyim?

Zaten 750 Core 800 mem Max OC degerleri direk sona çekip kulanabilirsin o kart için.

Ama çokta bir şey bekleme kazancın yok denecek kadar az olacak artık 5570 kullanıyorum film ve dizi izlemek için kurdugum küçük kasada onda da degerler aynı.

Zaten 750 Core 800 mem Max OC degerleri direk sona çekip kulanabilirsin o kart için.

Ama çokda bir şey bekleme kazancın yok denecek kadar az olacak artık 5570 kullanıyorum flim ve dizi izlemek için kurdugum küçük kasada on dada degerler aynı.

Bazıları deneye deneye yapın diyor ama bir anda en yükseğe çekmek ekran kartı için zararlı olmaz mı?

Bazıları deneye deneye yapın diyor ama bir anda en yükseğe çekmek ekran kartı için zararlı olmaz mı?

O kartlar için sorun olmaz hocam tabii her O.C. İslemi yapan için riskdir sanmıyorum ama 12 yıldır 5570 kartı direk 750 Core 800 mem de kullanıyorum bir sorun olmuyor. denemeden bilemeyiz ama o kadar oc la güç girişi olmayan 6570 gibi bir kartı yakamazsın

Olur tabii tavsiyem yapmaman çok fazla bir katkısı olmaz cahil olduğum yakın zamanlarda değerleri fullediğimde ekran kartı siyah ekran verip açılmıyordu anca 2 saat sonra BIOS pilini 2dk boyunca çıkarıp geri takıp çözdüm.

O kartlar için sorun olmaz hocam tabii her O.C. İslemi yapan için riskdir sanmıyorum ama 12 yıldır 5570 kartı direk 750 Core 800 mem de kullanıyorum bir sorun olmuyor. Denemeden bilemeyiz ama o kadar OC la güç girişi olmayan 6570 gibi bir kartı yakamazsın.

O zaman yavaş yavaş yükseltiyim böylesi daha mantıklı geliyor bu arada GPU saatini ve bellek hızını mı yükseltmem gerekiyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı