HD 6570 Oyunlar Donuyor

burak122

Kilopat
Daha fazla  
G3258 İşlemci
HD 6570 Ekran kartı vardı yeni GTX 460 aldım.
8 GB RAM
1000 GB Harddisk
Everest 400w PSU
Z97-P Asus Anakart

Sisteme sahibim ama Counter Strike : Global Offensive'e girdiğim zaman menü bile kasıyor rekabetçi falan giremiyorum. Ama Minecraft gibi düşük bir oyunda 250-1000 arasında FPS alıyorum henüz başka oyun yükleyemedim. Bu arada harici Cooler Mastre Hyper T4 soğutucum var ekran kartını aldıktan sonra araba ile eve dönerken yerinden çıkmışdı kasisden geçiş anında evde takdım fanlar falan dönüyor ama termal macunu kuruduğu için Counter Strike'da yeterince soğutmadığı için 2-3 FPS bile alamıyor olabilir miyim? Bundan öncede ekran kartının güç kabloları yanmıştı gene açılmıyordu bilgisayar onu yaptırdım birde bu çıktı başıma. Herkeze şimdiden çok teşekkürler.

Not:Bu arada bugün bi yarım saat kadar Cs Go'da 120-220 FPS arasında oynayabildim menü falanda kasmadı açılırken sonra gene gitti bu arada driver booster yükledim tüm driverler son sürüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı