HD 6570 sistem siyah ekran veriyor

Skrrbe

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı
AMD Radeon HD 6570
Bundan 1 ay önce oyun oynarken birden ekran gitti ancak hala sesleri duyabiliyor hareket edebiliyor ve ateş edebiliyordum. sorunun HDMI kablosunda olduğunu düşünüp çıkarıp taktım ve ekran 2 saniyeliğine geri gelip tekrar gitti. bilgisayarı yeniden başlatınca hoş geldiniz ekranından sonra ekran yine siyaha büründü ve HDMI kablosunu çıkarıp takınca ekran yine 1 2 saniyeliğine gelip yeniden gitti. kasayı açıp RAM'leri ve BIOS pilini çıkarıp taktım düzelmedi. ardından evdeki 2. monitörü taktım ekran düzeldi ve 1 ay boyunca bilgisayarı kullanmaya 2. monitör ile devam ettim ancak bugün yine aynı sorunla karşı karşıya kaldım ve aynı adımları tekrar yaptım. RAM'leri ve BIOS pilini çıkarıp taktım düzelmeyince monitörleri değiştirdim, yine düzelmedi ve bir umut Technopat'a konu açmaya karar verdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bundan 1 ay önce oyun oynarken birden ekran gitti ancak hala sesleri duyabiliyor hareket edebiliyor ve ateş edebiliyordum. Sorunun HDMI kablosunda olduğunu düşünüp çıkarıp taktım ve ekran 2 saniyeliğine geri gelip tekrar gitti. Bilgisayarı yeniden başlatınca hoş geldiniz ekranından sonra ekran yine siyaha büründü ve HDMI kablosunu çıkarıp takınca ekran yine 1 2 saniyeliğine gelip yeniden gitti. Kasayı açıp RAM'leri ve BIOS pilini çıkarıp taktım düzelmedi. Ardından evdeki 2. monitörü taktım ekran düzeldi ve 1 ay boyunca bilgisayarı kullanmaya 2. monitör ile devam ettim ancak bugün yine aynı sorunla karşı karşıya kaldım ve aynı adımları tekrar yaptım. RAM'leri ve BIOS pilini çıkarıp taktım düzelmeyince monitörleri değiştirdim, yine düzelmedi ve bir umut Technopat'a konu açmaya karar verdim.

Güvenli modda başlatmayı denediniz mi?

Geri
Yukarı