HD 6570 sistemde Far Cry 3 kasıyor

İşletim sistemi
Windows 7

Ömerjik

Decapat
Merhaba öncelikle sorunum başlıktaki gibi Far Cry 3 kasma sorunu, sorunu anlatmadan önce teknik bilgilerimi sizinle paylaşayım. RAM'im 2x2 4 DDR2, Intel Core 2 Duo E6550, ekran kartım AMD Radeon HD 6570. Şimdi sorunuma geçelim arkadaşlar sorunum şu. Ben Far Cry 3 de havaya bakınca kasma oluyor oyunu en düşük grafiklerde açsam da böyle oluyor fakat 2 GB RAM'li laptopumda nedense böyle bir sorun yok ve sadece havaya baktığımda oluyor. Yani açık havaya baktığımda oluyor bu sorun lütfen yardımcı olur iseniz çok makbule geçer şimdiden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemin iyi olmadığı için kasması normal. 2 GB RAM'li laptopun açması olayına ise bir şey diyemem. Absürt bir örnek vermek gerekirse benim ilk bilgisayarım 11 yıllık bir dizüstü bilgisayardı. Ateş ve Su'yu rahatça açıyordu. Sonraki bilgisayarım 5-6 yıllık bir ASUS'du ve onda ise Ateş ve Su çok fazla kasıyordu.

Merhaba öncelikle sorunum başlıktaki gibi Far Cry 3 kasma sorunu, sorunu anlatmadan önce teknik bilgilerimi sizinle paylaşayım. RAM'im 2x2 4 DDR2, Intel Core 2 Duo E6550, ekran kartım AMD Radeon HD 6570. Şimdi sorunuma geçelim arkadaşlar sorunum şu. Ben Far Cry 3 de havaya bakınca kasma oluyor oyunu en düşük grafiklerde açsam da böyle oluyor fakat 2 GB RAM'li laptopumda nedense böyle bir sorun yok ve sadece havaya baktığımda oluyor. Yani açık havaya baktığımda oluyor bu sorun lütfen yardımcı olur iseniz çok makbule geçer şimdiden herkese teşekkürler.
Oyunun optimizasyonu çok rezalet zaten, kasması biraz normal gibi geliyor.

Sen bu PC ile dua et oyunu açtığını.

Ben sizden düşüncelerinizi değil yardımlarınızı bekliyorum.
Oyunun optimizasyonu çok rezalet zaten, kasması biraz normal gibi geliyor.

Dediğin gibi dostum fakat eski bilgisayrımda kaldırıyordu nedense 2 GB RAM 1GB ekran kartı olmasına rağmen beni ufak tefek kasmalarla götürüyordu.

Ben sizden düşüncelerinizi değil yardımlarınızı bekliyorum.

Dediğin gibi dostum fakat eski bilgisayrımda kaldırıyordu nedense 2 GB RAM 1GB ekran kartı olmasına rağmen beni ufak tefek kasmalarla götürüyordu.

İşlemciye ne kadar yük bindiği veya diskin eski olması gibi bir sürü farklı olay yüzünden yeni PC'de kasıyor olabilir Far Cry 3.

Geri
Yukarı