HD 6850 Ekran Kartının Ederi Nedir?

O kadar güçlü mü cidden? Bilmem kaç senelik kart. Çok bir bilgim de yok. Sadece güzel göründüğünü biliyorum.
1612653715814.png

1612653738983.png

Passmark puanlarına bakarsak biraz öyle gözüküyor.

Bu arada gerçekten çok güzel görünüyor. Bu kartın görüntüsünü nasıl kullanabilirim acaba? Neyse.

Güzel yapmışlar. Odanda kutusunun içinde dekoratif şekilde de durabilir acil para ihtiyacı yoksa. Satılsa sırf zevkine Voodoo 5 6000 alır bir kenara koyardım. 😄

IMG_E2779.JPG

Güzel yapmışlar. Odanda kutusunun içinde dekoratif şekilde de durabilir acil para ihtiyacı yoksa.
Acil para ihtiyacım yok ama kartın kutusunun kendisi de yok. (Şu bilgisayarcılardan alındığı için) Bunca yıl GTX 960 kutusunun içindeydi. Şimdi de koyabileceğim tek kutu 1660 Super kutusu.

Acil para ihtiyacım yok ama kartın kutusunun kendisi de yok. (Şu bilgisayarcılardan alındığı için) Bunca yıl GTX 960 kutusunun içindeydi. Şimdi de koyabileceğim tek kutu 1660 Super kutusu.

İster sat istersen 1660S kutusunda yatsın. Çalıştırmayı denedin mi? Bir ara takıp sürücüsünü yükleyip bak bakalım neler yapabiliyormuş.

Kartı kontrol ettiniz mi? Çalışıyor mu yani?
İster sat istersen 1660S kutusunda yatsın. Çalıştırmayı denedin mi? Bir ara takıp sürücüsünü yükleyip bak bakalım neler yapabiliyormuş.
Hiç denemedim. Büyük ihtimal çalışıyor ama ben yine de deneyeyim. Benim sistemime ikinci ekran kartı olarak takıp görüntü çıkışını ondan alsam olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı