HD 6850 League Of Legends FPS düşmesi

Hocam dikey senkronizasyon ayarını daha önce değiştirdiğinizi belirtmişsiniz, tekrar değiştirip dener misiniz? Birde Recep abimizin dediği gibi sıcaklık değerleri önemli.

USB'ye Slax işletim sistemi kurup HDD kablosunu çıkarıp iptal edin sistemi USB'den açın Hdd kaynaklı mı değil mi anlaşılır.

Dediğiniz işlemi bilmiyorum ama araştırıp deneyeceğim teşekkürler.

- - - Güncellendi - - -

Bana ısınma sorunu gibi geldi HD 6850 ve işlemci ısılarını kontrol edin. HD 6850 epey eskidi.

Isınmadan bende şüphelendim recep abi termal macununu vs yeniledim pek ısınma olduğu söylenemez aklıma takılan en büyük olasılık hdd arızalı olması. Başka da bir şey gelmiyor. Hiç olmadı artık yeter diyeceğim ve satacağım yazık olacak bir hafta önce sıfır ram ve monitör aldım bu kasaya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yine herkese merhaba. Evimdeki eski sistemimle League of legends oyunu kasıyor takılmalar var demiştim o bilgisayarı bir kaç gündür çöp gibi bir kenara bıraktım yeni toplamış olduğum sistemi kullanıyordum hiç bir problem yoktu aynı sorun bunda da başladı ki her şeyi daha sıfır ve üst düzey bileşenlerden oluşuyor bu sistem. Kısaca şöyle söyleyeyim;
. R9 270x ekran kartı,
. Amd fx 8350 işlemci,
. 2x4 1600 mhz ram vs vs demek ki bu sorun bilgisayarlardan kaynaklanmıyor sizce sebepleri nelerdir.

Hocam lag olmadigina eminsin dimi?

Dostum pingime bakıyorum 80 90 arası buda ideal bir ping. Ping yüksek değilken lag olabiliyorsa onu bilmiyorum ama oyundan çıktıktan sonra modemden şüphelendim ethernet kablosunu çıkardım taktım modemin arkasından sonra sürekli bağlantı hatası verdi, bende diğer ethernet yuvalarına taktım öyle oyuna girdim şuan takılma yapmadı sorun bu olabilir mi ?

Sanirim bizim gizli ping dedigimiz olay olmus. Dikkat edersen normalde ping cok anormal bir sekilde artar azalir arada ayni yerde kalir. Ancak lolde hep ayni 10 saniyede bir degisiyor. Bi ara turkiye serverindaki tum kullanicilar da olmustu bu, herkezin pingi 60 civari iken sanki 890 pingde oynuyomusuz gibiydi.

Sanirim bizim gizli ping dedigimiz olay olmus. Dikkat edersen normalde ping cok anormal bi sekilde artar azalir arada ayni yerde kalir. Ancak lolde hep ayni 10 saniyede bir degisiyor. Bi ara turkiye serverindaki tum kullanicilarda olmustu bu , herkezin pingi 60 civari iken sanki 890 pingde oynuyomusuz gibiydi.

Sorun o diyelim ama arkadaşlarla oyuna girdiğimizde birtek bende oluyor bunun çözümü varmıdır napmam gerek ?

Buyuk ihtimal internetinden kaynaklaniyodur. Vede sende oldugu icin arkadaslarinda olmasina gerek yok. Internetin servisi ile konusmayi dene, turkiyede ne yapiyolar bilmiyorum ancak burda interneti test ediyolar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı